Nezkoumejte problém, hledejte řešení
Náš mozek velmi rád jede v zajetých kolejích, takže nám nabízí abychom, pokud se vyskytne problém, mluvili pořád o problému, o tom, jak to je, jak se to děje, jak je to složité, jak je to špatné. Někdy to sice může být užitečné, ale většinou nás to stojí jen spoustu času a především energie, kterou by bylo užitečnější směřovat na řešení.  A co to tedy vyzkoušet. Zbytečně neanalyzovat, co se stalo, ale naopak všechnu pozornost zaměřit na to, jak danou situaci vyřešit.
Neúspěšní lidé se zpravidla spoléhají na náhodu a na šťastné okolnosti. Často ztratí celé roky čekáním, že “pak už to bude lepší”. Nebude.

Co dělají úspěšní? Nečekají na náhodu. Nespoléhají se na štěstí. Nehledají jistoty. Pracují. Sami vytvoří novou situaci, která jim později přinese úspěch.
Máte další tipy na laskavosti? Sem s nim, ať inspirují další a svět může být o trošku lepší. Děkuji všem. Pokud s Vámi myšlenka měsíce radosti a laskavosti rezonuje, prosím sdílejte dál.  
A pokud byste si rádi tyto krásné chvíle zaznamenali, zde najdete nádherný Deník radosti, úspěchů a vděčnosti na https://koralkydni.cz.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account