Nosíte dioptrické brýle nebo kontaktní čočky a přemýšlíte, jak vyšperkovat svoje líčení tak, aby byl váš pohled neodolatelný? Nechte se inspirovat jednoduchými triky vizážistky Ester Tesaříkové, která líčila herečku Danu Morávkovou, a buďte v davu nepřehlédnutelná. 
Výrazné líčení pro výrazné obroučky

Jste-li milovnicí výrazných a extravagantních dioptrických brýlí, podpořte je výraznou rtěnkou. Fokus zaměřte na rty. “Například k výrazným černým brýlím kočičího tvaru zvolte červenou nebo tmavě rudou rtěnku. K modrým brýlím zase volte rtěnku korálovou nebo fuchsiovou,” radí vizážistka Ester Tesaříková ze společnosti Alensa.cz, online prodejce kontaktních čoček, slunečních a dioptrických brýlí. Líčení se vždy snažte přizpůsobit vaší pleti a barevné typologii. Zkrátka volte barvy, které vám sluší a cítíte se v nich dobře. 
Výrazné líčení pro nevýrazné obroučky

“Nosíte spíše decentní nenápadné obroučky? Doporučuji je podtrhnout právě výraznějším líčením,” radí dále Tesaříková. Při líčení si dovolte zesílit intenzitu tužkou na oči. Zvýrazněte linii horních i spodních řas a nebojte se přidat stíny. Podpořte řasy a dodejte jim objem. Barvy stínů volte v neutrálních tónech, ideálně v teplé nebo studené hnědé barvě. Díky tomu si snadno vykouzlíte pronikavý pohled. 
Líčení a kontaktní čočky

“Čočky si nasaďte jako první, tedy před tím, než se začnete líčit,“ říká vizážistka Ester Tesaříková ze společnosti Alensa.cz. Dalším krokem je nanesení řasenky a stínů, popřípadě tužky na oči. Při líčení vždy dbejte na to, aby se oko s kontaktní čočkou nepodráždilo. „Před odlíčením je zase prvním krokem jejich vyjmutí z oka. Pak se teprve můžeme věnovat samotnému odličovacímu procesu,” uzavírá Tesaříková.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account