Módní značku WO-MUM a její zakladatelku Jaroslavu Šnejdarovou jsme vám před časem představili. Tehdy bylo možné využít pouze služeb e-shopu, ale nyní je vše jinak. Exkluzivní udržitelná móda, která nově přináší i originální kousky pro děti, přichází blíže k vám. Vybrané modely si můžete prohlédnout v concept a design storu Ones pod Petřínem.

Ones concept a design store se postupem času stal ikonickou destinací pro milovníky originálního designu a pro WO-MUM znamená spolupráce s ním možnost rozšířit své poselství a sdílet jej s ještě širší komunitou lidí, kteří oceňují kvalitu, originalitu a udržitelnost. WO-MUM totiž není pouze módní značkou, ale právě i komunitou lidí, jež spojuje láska ke stylu respektujícím naši planetu. “Věříme, že móda není jen o tom, co nosíte, ale je to vyjádření hodnot, projev sebevyjádření osobnosti. Náš závazek k udržitelnosti není volbou, ale povinností. Nehoníme se za trendy, vytváříme odkaz, který překonává čas. Každý steh, každá volba a každý návrh je tah štětcem na naší tvůrčí cestě, kde se móda setkává se svědomím a styl nezná hranic. Každý oděv vypráví příběh – příběh plný vášně, odpovědnosti a trvalé elegance,” uvedla Jaroslava Šnejdarová.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem WO-MUM

Dvakrát do roka mění Ones concept a design store kabátek a vyzývá v rámci opencall nové tvůrce z různých oblastí, aby se přihlásili. „Značka vždy musí splnit několik kritérií, předně zapadat do připravované sezony, dále dbáme na zpracování, udržitelnost, lokálnost, vizuální aspekt a důležitá jsou také ekonomická kritéria prodejnosti,“ přibližuje Michaela Juřenčáková, spoluzakladatelka Ones.

Na jednu z těchto výzev zareagovala i Jaroslava a jelikož její značka zapadala po všech stránkách do konceptu i nové sezony zaměřené na barvy a tvary, spolupráci nestálo nic v cestě. “Společně s Ones concept a design storem sdílíme vášeň pro nadčasový design a udržitelnost. Naše spolupráce umožní lidem objevit krásu módy, která není jen krásná na pohled, ale i pro dobré svědomí,” dodává Jaroslava.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Rozmanitost je pro WO-MUM zásadní, odráží se i v designu všech oděvů, které jsou určeny pro rozličné ženské tvary v jakémkoliv období života. Každý kousek oblečení značky WO-MUM je více než pouhým materiálem – je to praktická forma vyjádření jedinečné krásy jednotlivců.

Nechte se inspirovat na webu WO-MUM www.wo-mum.com nebo přímo v obchodě na adrese Újezd 1, Praha 1.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Zdroj: WO-MUM, Ones

Foto: se souhlasem WO-MUM a Ženy s.r.o.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account