Módní přehlídka udržitelných módních značek jaká nemá v jižních Čechách obdoby a design market s volným vstupem v Palackého sadech, to jsou hlavní lákadla Píseckého víkendu módy a designu, který pořádá Agentura Verona ve spolupráci s Centrem kultury města Písek. Akce proběhne 19. a 20. května 2023 a koná se za podpory města Písku.

Páteční večer pak bude patřit velkolepé módní přehlídce v kulturním domě. Na mole v netradičních rolích zazáří vedle modelek i známé herečky Natálie Halouzková, Michaela Tomešová, Tereza Vítů nebo Alena Doláková. Speciálním hostem je modelka a propagátorka udržitelného životního stylu Jitka Nováčková. Známé tváře chtějí svou účastí podpořit české módní značky a poukázat obecně na téma udržitelnosti. Své kolekce představí Lay Sedláková, Dana Bezděková, Ecstatic, Bigbros, Cirkulo, Segriidentity, Tonak, Justlove, Mybelka, Kaftanlicious, byMirasha a Šárka Strnadová. Módní přehlídku v takto exkluzivním složení si prostě nesmíte nechat ujít.

Sobotní design market zaplní Palackého sady stánky s módou, přírodní kosmetikou, keramikou, koženými a lněnými produkty, svíčkami a bytovým designem. Gastro zóna nabídne dobroty z lokálních surovin a Aperol chill out zónu. Připraven je i bohatý doprovodný program včetně malých módních přehlídek, venkovního barber shopu, zábavných aktivit pro děti a dalších vystoupení. Novinkou jsou workshopy a přednášky předních odborníků na udržitelnost – v čele s Kamilou Vodochodskou, Lucií van Koten nebo Lilií Khousnoutdinovou. Výtěžek ze vstupného podpoří Nadační fond Propolis 33.

Pro více informací sledujte www.pvmd.cz

Program:

Fashion show – divadlo Fráni Šrámka, vstup v předprodeji 300 Kč, www.ckmp.cz

19. září 2023 od 19:30 do 21:30

Design market – Palackého sady v Písku, vstup zdarma

20. května od 10:00 do 20:00

Tagy:
4 Komentářů
  1. Kristýna Štírová 1 rokem ago

    Já osobně doufám, že i když mám Písek docela z ruky, tak se tam dostanu. Udržitelná móda mě fakt zajímá a hodně mě baví. Třeba nedávno mi doma přistála bio kšiltovka. Fakt moc dobře se nosí a navíc ještě moc dobře vypadá. Ostatně na ten internetový obchod koukněte i když neradi nosíte čepice. Za mě tam mají super věci na mě i na děti. 🙂

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    prima akce s Míšou 🙂

  3. NelaVávrová 1 rokem ago

    Zajímavá inspirace, i když Písek máme z ruky, uvažuji…

  4. To může být pěkná akce, Míšu Tomešovou mám moc ráda.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account