Taky vždycky obdivujete vitrínu u obchodu s oblečením, když uvidíte nějaký pěkný kousek? Nebo když vám na facebooku vyskočí infomace o slevě na na oblečení? Já ano, ale bohužel při mé postavě se mi ne vždy podaří koupit něco, v čem bych vypadala dobře. I když mám své oblíbené obchody, ne vždy oblečení, které koupím či objednám padne jak má. A taky ne všechny eshopy mají své pobočky, což je dost škoda, pak by možná nebylo tolik vratek za zboží, které nám nevyhovuje.
 


 


 
 
Altisport – www.altisport.cz
V Altisportu nakupuji převážně sportovní oblečení, ale nejde se zde i pěkných pár kousků, které využijete jak do práce, tak i do společnosti.
Manželovi zde kupuji mikiny i trička, jelikož ten je výhradně vysazený na to, aby tam nebyly žádné čmáranice, klikyháky, velké nápisy atd. Takže takové tričko s malým nápisem Altisport nebo s obrázkem Puma je přesně pro něho.
Zatím se mi nestalo, že bych musela nějaké oblečení vracet, pouze jedno tričko nesplňovalo to, co jsem od něho očekávala, ale i tak jsem si ho nechala.
Velmi se mi na Altisportu líbí, že mají stále nějaké slevy, pokud u nich nakupujete častěji, máte další slevy. Zboží je i velmi rychle dodáno, což také oceňuji.
 

 

Bonprix – www.bonprix.cz

Pěkné věci za nízké ceny. Jenže bohužel zde kolikrát kvalita neodpoví. Již mnohokrát jsem si zde něco koupila a přišlo úplně něco jiného. I v diskuzích by si zde člověk mohl vybrat jestli má koupit nebo ne. Bonprix má velmi mnoho pěkných věcí, ale toto oblečení vypadá vždy dobře jen na modelce, na vás již bohužel ne a už vůbec ne, pokud máte nějaké ty kila nahoru. Dalším mínusem pro Bonprix je to, že mají velmi dlouhou čekací dobu na dodání. Poštovné taky není zrovna nejlevnější, pokud teda nenakoupíte v akci, kdy je poštovné zadarmo.

 

 

 

F&F – ffmoda.com

Tuto značku nakoupíte v obchodech Tesco, ale i na jejich internetových stránkách. Já mám od této značky nejraději oblečení pro děti. Dost často můžete toto oblečení nakoupit v akci a je pak i o polovinu levnější. Řekla bych, že je i kvalitní, teda hlavně pro děti, o oblečení pro dospělé to až tak říct nemůžu. Např. rifle které jsem si koupila v prosinci a měla je dvakrát na sobě už se roztrhly. Takže nevím. Někdy bych řekla, že děti mají oblečení kvalitnější a pěknější než pro nás dospělé.

 

 

Pak oblečení nakupuji už všude možně. U Vietnamců, kde koupíte za pár kaček jakkékoliv zboží, pro děti ještě velmi ráda nakupuji v Pepcu a nebo v Lidlu, kde mají značku Lupilu. 

 

 

Pokud jedeme do Brna velmi rádi zajdeme i do CaA, Takko a podobně. I když u nás jsou tyto obchody ve městě taky, nedají se vůbec srovnat s těmi ve větším městě.

 

Dále se ještě hodně nakupuje na aliexpress, zde jsem ale já osobně neobjednávala. Za prvé tomu pořádně nerozumím, co a jak, za druhé, pročetla jsem spoustu diskuzí, kde velikosti neodpovídali, za třetí někdy bývají problémy s clem atd. Takže raději nakupuji, tam kde to znám.

 

Jak jsem již psala na úvod, je dost škoda, že některé obchody nemají své kamenné pobočky. A pokud mají, tak jen např. Praha nebo Brno. Je mi jasné, že potom by ceny byly možná trochu jinší než z internetového obchodu, ale i s tím musí člověk počítat. 

 

A co vy? Kde rádi nakupujete? Máte raději, když si můžete oblečení vyzkoušet nebo kupujete jen tak od oka?

 

Foto: zdroj internet

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account