Jarní týden módy v Praze vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého fashion umění už ani né za měsíc. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky a krásné kousky, které můžeme zařadit do svého šatníku… Přehlídka se bude konat od pátku 22. až do pátku 29. března 2019. Budeme svědky představení nových kolekcí od špičkových slovenských a českých návrhářů, ale budeme mít možnost poznat i 10 zahraničních návrhařů. Budou tu návrháři například z Japonska, Nizozemska nebo i Španělska. Krom těchto přehlídek se uskuteční i soutěž pro návrháře VAN GRAAF Junior Talent, kde budou talenti ve věku do 26 let a to pouze nadějným návrhářům z Čech a sousedního slovenska.

Díky báječné spolupráci mezi pražskou modní univerzitou a tokijskou módní univerzitou bude pražské publikum mít možnost být svědkem prezentace čtyř absolventů této vyhlášené školy. Návrhář z Japonska předvede dámskou kolekci s názvem „Infinite possibilities“, Tong Zhangsmíšenou kolekci „SAMPLE LINE“, Nicola Stefanie Thieleovádámskou kolekci „niconico“ a návrhářka Miki Imamuradámskou kolekci nazvanou „LiGHTPiA“.„V průběhu pražského týdne módy ulice naší metropole doslova ožívají osobitou kreativitou a přehlídky i doprovodné akce současně lákají módní nadšence i z okolních zemí. I proto fashion week s ochotou podpoříme,“ vyjádřila se radní pro kulturu hlavního města Prahy, Hana Třeštíková.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week na sezónu podzim/zima 2019 bude konat v obchodním domě Kotva na Praze 1. Všechny přehlídky se budou konat v 5. patře, kam je aktuálně veřejnosti přístup zakázán, dle slov spolumajitele OD Kotva. Vstupenky na tuto akci jsou v cenové relaci od 2000 Kč až do 8000 Kč. Proto doporučuji pro každého kdo chce “ušetřit“, ať sleduje sociální sítě modelek a influencerek, které na tuto akci půjdou. Na jejich sociálních sítích určitě budou záznamy a proto o tuto akci ani „my“ nepřijdeme.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account