Milujete Halloween? Tento původně anglosaský lidový svátek se každoročně slaví poslední říjnový večer. I když nejde o českou tradici, vydlabávání dýní a halloweenské party plné výrazných kostýmů, jsou rok od roku populárnější i u nás. Ať už letos plánujete uspořádat s přáteli party online nebo si večer zpříjemníte v rodinném kruhu, inspirujte se halloweenskými looky od Marionnaud.
Chcete vypadat jako upír, který bloudí temnou nocí? Základem správného upířího make-upu jsou rudé oči a výrazné, tmavé rty. Samotné líčení pak můžete doplnit dalšími detaily, jako jsou barevné čočky nebo upíří zuby.
Co je potřeba:
–          Červená a černá konturovací tužka na rty
–          Rudé oční stíny
–          Černá tužka na oči
–          Hřebínek a pudr na obočí
–          Kleštičky na řasy
–          Podkladová báze, make-up, pudr, rozjasňovač a bronzer
 
Jak postupovat:
OČI
Zavřete oko a červenou tužkou vytvořte tlustou vrstvu podél vnějšího okraje horních řas a štětcem rozetřete. Povrch nakreslený tužkou přetřete výrazně červeným očním stínem po celém víčku a v ohybu důkladně rozetřete. Potom nakreslete černou tužkou vnitřní linku nad dolními řasami a zároveň mírně pod nimi, abyste ji mohli rozetřít štětcem nebo prstem.
ŘASY A OBOČÍ
Řasy na pár sekund přidržte kleštičkami na vytáčení řas. Poté naneste několik vrstev černé řasenky. Obočí pročešte kartáčkem a vyplňte všechny mezery pomocí pudru na obočí nebo jemnými tahy tužkou.
PODKLADOVÝ MAKE-UP
V dalším kroku se zaměřte na podkladovou bázi, naneste jemnou vrstvu make-upu a důkladně rozetřete. Zafixujte pudrem. Po dokončení podkladového make-upu je na řadě rozjasňovač. Naneste ho na oblasti, které odráží světlo, tedy vrchní část čela, hranu nosu, lícní kosti. Těsně pod lícními kostmi naneste a rozetřete bronzer, abyste dodali lícím trochu hloubky.
RTY
Pomocí černé tužky nakreslete obrysy rtů. V okolí koutků rozetřete směrem dovnitř, abyste vytvořili efekt stínování. Rty nevyplňujte, raději je přetřete průsvitným leskem. Na závěr líčení použijte klasický lesk (jako je balzám na rty nebo vazelína) na oční víčka, čímž váš démonický styl make-upu získá okouzlující půvab.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account