Milujete Halloween? Tento původně anglosaský lidový svátek se každoročně slaví poslední říjnový večer. I když nejde o českou tradici, vydlabávání dýní a halloweenské party plné výrazných kostýmů, jsou rok od roku populárnější i u nás. Ať už letos plánujete uspořádat s přáteli party online nebo si večer zpříjemníte v rodinném kruhu, inspirujte se halloweenskými looky od Marionnaud.
Vzpomínky z dětství na veselé klauny s červeným nosem odhoďte stranou. Klaunské hallowenské líčení je symfonie pestrých barev  a výrazných rudých rtů.
Co je potřeba:
–          Barevné tužky na oči a pestrobarevné oční stíny (fialová, modrá, růžová, žlutá)
–          Černá tekutá konturovací tužka
–          Umělé řasy
–          Řasenka
–          Make-up
–          Fialová tvářenka nebo barevný pudr
–          Kartáček na obočí
Jak postupovat:
OČI
Pomocí fialové tužky na oči obarvěte vnější polovinu očních víček a naneste fialové oční stíny. Pomocí modré tužky na oči nakreslete linii ve tvaru oblouku nad ohybem oční jamky. Bílou tužkou na oči nakreslete vnitřní linku nad dolními řasami a růžovou tužkou veďte linku pod řasami dolního víčka a na vnějším okraji oka vytvořte hrot. Zbývající část oka vyplňte jasným žlutým očním stínem a černou tekutou konturovací tužkou nakreslete konturu horního víčka.
ŘASY A OBOČÍ
Efekt hustších řas dosáhnete, pokud na horní řasy nalepíte ještě umělé a část využijete i na vnější stranu dolních řas. Řasy přetřete vrstvou řasenky a použijte kartáček na obočí.
MAKE-UP
Naneste tenkou vrstvu make-upu v běžném odstínu a následně jej rozetřete po pokožce. Zvýrazněte líce pomocí fialového pudru, případně použijte tvářenku nebo oční stín. Černou tekutou konturovací tužkou nakreslete malou slzu a srdce pod okem.
RTY
Chcete-li vytvořit hrůzostrašný úsměv strašidelných klaunů, tužkou na rty obtáhněte obrysy rtů, poté vyplňte rudou rtěnkou a nakreslete tečky kolem rtů.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account