Květinové šperky: Elegance a symbolika rukou spojená

Květinové šperky: Šperky s příběhem!
Květinová víla představuje výjimečný projekt květinových šperků.
Žena a květina k sobě neodmyslitelně patří. Květina potěší každou ženu. Krása květů, stejně tak i jejich vůně je jen dočasná, kdežto třpyt šperků přetrvává. Ideálním řešením je tedy šperk ve tvaru květiny.
Inspitujte se! Necháváme šperky mluvit řečí květin:-).

Šperky vybíráme srdcem a dbáme především na jejich jedinečný design a vysokou kvalitu. Žena je dostává krásně zabalené, aby si naplno vychutnala jejich krásu a zamilovala se dosvého šperkuna první pohled!
Novinkou je kolekce ručně vyráběných vídeňských šperků značky Pierre Lang. Všechny šperky jsou antialergické, bez obsahu niklu, takže se rozhodně nemusíte bát!

Všechny šperky jsou ošetřeny galvanickým pokovením zlatem. Pozlacená vrstva vysoké hodnoty je vytvářena nejmodernější technikou a odpovídá namáhání šperků. Zákazníci a zákaznice jsou proto při běžném nošení šperků naprosto spokojené. Se šperky je možné provádět veškeré domácí prácebez obav z poničení či ztráty lesku. Na kvalitěnám záleží!

Vítejte v květinovém světě, kde mají šperky své jméno a vlastní příběh.
Květinová víla přináší drobnou ochutnávku z nové kolekce:
Kolekce Pavona s opálem
Přírodní motiv kolekce PAVONA symbolizuje páva v celé jeho nádheře. Zdobené třpytivými kamínky a opálem, který nosí štěstí. Podporuje realizaci našich přání a nositelky chrání před špatnou náladou. Vybírat můžete ze dvou barevných provedení.

Břečťanová kolekce IVY

Břečťan je považován za démonickou rostlinu,která je symbolem síly. Povzbuzuje k hlubokým myšlenkám, pro přilnavost a pevné uchycení úponek se stal symbolem věrné lásky a přátelství, díky své vitalitě navíc symbolem tajné radosti ze života. Inspirujte se ve svatební kolekci břečťanových šperků. K dostání ve třech brvách: růžová zlatá, svatební bílá zlatá a tradiční zlatá.
 
 

Šperky budou k vidění 14. května na akci Den, kdy najdu lásku, na Floře.

Přijďte si je prohlédnout zblízka!

 
 

Zdroj: Květinovávíla

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account