Řadu Far Away si myslím není nutné představovat. Jsou to jedny z nejprodávanějších vůní u Avonu a jen pro zajímavost za loňský rok 2020 se pouze u nás v České republice prodalo více jak 330 000 ks vůní z této řady. Voňavá rodinka se nyní rozrostla o dalšího člena s názvem Far Away Royale.

*heart**heart**heart*

Far Away Roayle je smyslná ženská vůně, která patří do květinově-dřevité kategorie a tvoří ji tyto složky:

OLEJ Z KORIANDROVÝCH SEMÍNEK
Tato složka má vynikající fixační vlastnosti, takže jak jsme u vůní z řady Far Awey zvyklí, velice dlouho vydrží na pokožce. Má nasládlou vůni, ale hlavně pomáhá při zlepšení nálady! Kdo by toto v dnešní době neocenil, že? 🙂

JASMÍN
Další nedílnou součástí je jasmín. Ten je velice oblíbenou složkou orientálních parfémů. Má jemnou svěží vůni a přezdívá se jí také královská vůně.

VANILKA
Je známé afrodisiakum, má sladkou vůni a příznivě ovlivňuje psychiku. Uvolňuje a navozuje pocit pohody a bezpečí.

V této vůni lze pořídit hned několik produktů. V prvé řadě samotný toaletní parfém 50ml. Poté mini verzi do kabelky 10ml s rozprašovačem a stejným obsahem vonných esencí jako je ve velkém EDP. A v neposlední řadě taková malá specialitka a to tělové mléko do sprchy.

Tělové mléko do sprchy se používá podobně jako klasické tělové mléko. Aplikuje se ještě na vlhkou omytou pokožku přímo ve sprše. Poté se opláchne jako sprchový gel. Výsledkem je voňavá, hydratovaná, jemná pokožka bez pocitu “mastnoty”. Je to ideální produkt pro dámy, které nemají rády pocit “namazané” pokožky. Toto tělové mléko do sprchy však pokožku nevyživí do takové hloubky jako klasické tělové mléko. Pokud tedy nemáte hodně suchou pokožku a jde vám převážně o vůni mírné zjemnění, je tento produkt právě pro vás!

*heart**heart**heart*

NÁKUP ONLINE:

https://www.avon.cz/prodejna/Bartackova

 

REGISTRACE AVON LADY:

(SLEVA 25% NA 1. OBJEDNÁVKU, BOHATÝ DÁRKOVÝ PROGRAM, ODMĚNY ZA PRAVIDELNÉ OBJEDNÁVKY, KATALOG A VZOREČKY ZDARMA)

https://pridejse.avon.com/budsavonem

 
 
 

Petra Bartackova
 Sales leader
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account