Černá – ten, kdo má rád černou, je vůdčí osobností. Tato barva vypovídá :-)*heart**gift*o silné vůli, ale někdy také o uzavřenosti a bezohledosti.
 
Žlutá – Symbolizuje veselost, energii, zvídavost a otevřenost. Lidé, kteří mají tuto barvu rádi, bývají také roztržití a povrchní.
 
Zelená – milovníci této barvy bývají stálí a věrní. Jsou vytrvalí a neústupní. V extrémním případě mohou mít pedantickou povahu.
 
Růžová – lidé, kteří jí mají rádi, bývají empatičtí a umějí žít ve vztahu. Někdy ovšem mívají sklony k plačtivosti a naivitě.
 
Modrá – patří modrá k vaším oblíbeným barvám? Pak jste vyrovnaná a spokojená. Na druhé straně ale asi nemáte ráda chaost.
 
Šedá – ti, kteří zbožňují šedou, mohou působit trochu distancovaně a chladně. Drží ale slovo a můžete se na vždy spolehnout.
 
Červená – symbolizuje vášeň, odvahu, sebevědomí a erotiku. Ten, komu se líbí, chce něco prožít a dobývat svět. Občas přitom     zapomíná, že by měl brát ohledy i na druhé.
 
Hnědá – lidé, kteří si oblíbili hnědou, mají rádi útulnost. Touží po jednoduchém a klidném životě. Jsou dobromyslní a mají tendence k maloměsťáctví.
 
     Přiznám se, že mám ráda šedou barvu i z toho důvodu, že je neutrální k oblečení.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account