Narvaná skříň, ale co z ní vytáhnout? Tohle je staré, tohle malé, tohle je z divného materiálu, tohle je jednoduše pěkně hnusné, tohle se nehodí, k tomuhle nic nemám. Co teď? Běžet do obchodu? Rozhodně ne! Chce to udělat si pořádek v hlavě a hned potom ho zavést i ve skříni. V sobotu 26. ledna se v Praze konají hned dvě hodně zajímavé akce, které Vám s tím pomůžou.
Na první jsem ozvlášť hrdá – už pravidelně vídáte na SLOU DAYS návrhářku Kamilu Vodochodskou v rámci semináře Efektivní šatník. A nám se podařilo vyplnit prostor mezi podzimními a jarními SLOU DAYS sérií Kamiliných workshopů, které všem zájemcům krok po kroku ukážou, jak konečně mít ten správný arsenál svršků a spodků. A první z těhle seminářů se koná právě v sobotu 26.1.2019 v prostorách MiWa v pražské Zlatnické ulici. Tentokrát na téma Vašeho nového módního smýšlení.


On totiž není problém v obchodech, v materiálech, ve velikostech. ve Vašem rozpočtu nebo špatném vkusu. Problém je v tom, žo svém oblečení nepřemýšlíte tak, jak je to pro Vás výhodné. Nákupy jsou často impulzivní, ovlivněné reklamou a slevovými akcemi a někdy jen touhou si prostě zlepšit náladu a něco si koupit, jen tak. Jenže když přejde ten prchavý pocit, že máte zase něco nového a pěkného, často ve skříni najdete jen obraz svých depresí, mamonu či lidské naivity důvěřující prodejcům, že tahle trička musíte mít hned dvě, tahle sukně je tak levná, že přece nevadí, že je celá umělá a v těhle šatech přece nepůjdete sportovat, tak nevadí riziko, že jakmile se zapotíte, budete páchnout jako to prasátko. Dáma se přece nikdy, nikdy, fakt nikdy nepotí.
Kamila svoje studenty učí poslouchat sebe sama, nenechat se ovlivňovat a o svém oblečení přemýšlet. Jak říká: “Nechci vám vůbec vzít radost z nakupování nebo vás hnát do drahých butiků. V každém krámě najdete něco, co za to stojí, jen musíte trochu upravit kritéria, podle kterých si vybíráte.” A já jen dodávám, že je potřeba koukat tak trochu za roh. Přemýšlet o kvalitě, materiálech, potřebnosti, ceně, o své vlastní osobnosti, o tom, jací chceme být, jak se cítit, kam směřovat.
Takže pokud o tom chcete vědět víc, tak vyrazte:

Vol. 1 – První kroky k novému módnímu uvažování a aneb 11 nástrojů k Efektivnímu šatníku 

Úvod do smysluplného stylingu. Kamila Vodochodská vám ukáže krok po kroku, jak přetavit aktuální funkční či méně funkční šatník na menší a více efektivní. Naučíte se také, jak si vytvořit udržitelně ohleduplnou a smysluplnou skříň. 

Sobota 26.1. 2019          9:30 – 13:00        cena 1000 Kč

Více o celém cyklu seminářů najdete na stránkách SLOU.

Mimochodem právě o tom, jak ze skříně dostat všechno, co by tam nemělo vůbec být, si můžete vytisknout z aktuálního čísla našeho SLOU mini issue pro leden. Pokud se v tom třídění vždycky ztratíte a do skříně se vrací všechno, co jste z ní vyndali, tak neváhejte a stáhněte si ho. Je zdarma!!!

No a pokud to nestihnete, protože plánujete vyrazit na druhou zajímavou sobotní akci – Den, kdy se budu mít ráda, tak se tam určitě porozhlédněte po SLOU MAGAZÍNU. Najdete v něm podrobný návod, jak se svépomocí pokusit o stylový šatník a už nikdy si nekoupit blbosti. A možná Vás to překvapí, ale rozhodně to vůbec nezáleží na penězích. Věřte, že je to i návod, jak významně ušetřit a přitom být prostě božská!!!

No a pokud stejně jako já nejste z Prahy nebo v Praze, tak SLOU MAGAZÍN je ještě na skladě a pošta Vám ho přinese až pod nos. Stačí objednat tady. Ale pozor, na skladě už je jen pár kousků. Berte to i jako ochutnávku nového čísla, které brzy spatří světlo světa!

 

Vaše Kamila

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account