Plesová sezona vrcholí. V sobotu 1. 2. proběhl už třetí ročník Českého plesu, který právem patří k nejkrásnějším společenským akcím u nás.  Tato významná akce plesové sezóny, se už tradičně konala v nádherných prostorách Obecního domu a stala se přehlídkou těch nejkrásnějších šatů   od nejznámějších módních návrhářů. 
Večer nabitý kulturním programem opět moderoval charismatický Jan Čenský a krásná Iveta Vítová v elegantních zelených šatech. Mezi vystupujícími nechyběli nejlepší čeští zpěváci a zpěvačky v čele s Hanou Zagorovou, Ondrou Rumlem nebo kapelou Olympic. Celým plesem provázela kapela BOOM! BAND Jiřího Dvořáka známá dlouhodobou spoluprací s legendami českého showbyznysu a objevil se i zpěvák Dan Hůlka.
Smetanova síň Obecního domu uvítala hosty Českého plesu dech beroucí květinovou výzdobou. Na své si přišli i milovníci moderní gastronomie, ke kulinářským specialitám se podle nejnovějších trendů podávalo pravé šampaňské. 
Ani letos si výjimečnou událost nenechala ujít řada známých osobností, užily si večer plný tance, vynikající gastronomie a také se předvedly v nejrůznějších róbách. Mezi hosty byli například Petr Janda s manželkou, Tereza Mátlová, Andrea Kalivodová, Eliška Bučková, Aneta Vignerová, Veronika Chmelířová, Osmany Laffita, Kristina Kloubková, Sandra Parmová, Karel Kašák a další.
V rámci slavnostního večera proběhla dražba a předání finanční podpory v hodnotě 750.000 Kč pro rodiny postižených dětí. Výtěžek aukce se tak rozdělil na pomoc mezi tři dětské příběhy. Partnery dražby byli Osmany Laffita, INBAR Diamond centre a Nia-sperky.cz.
Více informací naleznete na www.ceskyples.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account