3 výhody papírových zápisníků

Jsme pohlceni technologickými vymoženostmi, přitom kolem nás je tolik jiných zajímavých věcí, ze kterých můžeme čerpat informace, inspiraci a učit se díky nim nové věci. Jednou z těch věcí může být i „obyčejný“ papírový zápisník, který nabízí minimálně tři výhody.
 
1. výhoda: Zápisník rozvíjí tvořivost
Papírový zápisník nás nutí vzít do ruky opět péro, tužku nebo třeba pastelku, přičemž ruční psaní se spojuje s podporou učení, paměti a soustředění i s rozvojem tvořivosti. Při psaní a kreslení se rozvíjí naše jemná motorika a dochází ke koordinaci ruky a oka.
 
2. výhoda: Zápisník je motivační nástroj
Do zápisníku můžeme psát a kreslit, což ostatně můžeme i do chytrého telefonu, tabletu nebo laptopu, jenže ručnímu psaní a kreslení se to nevyrovná. Navíc do papírového zápisníku můžeme taky cokoliv vlepovat a zakládat, což hraje důležitou roli při podpoře motivace.
 
3. výhoda: Zápisník pomáhá s rozvojem
Používání papírového zápisníku nám umožňuje soustředit se na to podstatné, zaměřit se na rozvoj kariéry a hospodaření se svým časem. Můžeme s nim nerušeně pracovat na vlastních prioritách a plánech, nejsme rozrušováni jako při psaní do e-zápisníku s možností surfování na internetu.
 
Kde koupit dokonalý zápisník?
Zaujaly vás výhody, které papírové zápisníky nabízí? A věřte, že jich existuje mnohem více než jen tři. Papírový zápisník může být i elegantním a trendy módním doplňkem. Přesně jako  originální italské zápisníky Lanybook®! Exkluzivní nabídku zápisníků Lanybook® si můžete prohlédnout a objednat v e-shopu Giftisimo. K dostání jsou zápisníky nejrůznějších designů i velikostí, takže si můžete pořídit zápisník přesně podle svých potřeb a pozvednout vaše nápady na vyšší level.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account