Po knížkách s poměrně vážnou tématikou jsem nyní sáhla po takové skoro dovolenkové oddychovce, kterou směle mohu doporučit.

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…

Skvělý příběh. Ačkoli bylo trochu předvídatelné jak se to celé vyvine, oceňuji zvolené téma. Po dlouhé době mi byli obě hlavní postavy sympatické, chovali se reálně a rozumně, nic přehnaného, jejich postoje, pocity byly přesně takové jak by to mohlo vypadat ve skutečnosti, naprosto pochopitelné a bez výstředností. Těším se na druhý díl této knihy.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account