Edit 2021:
Tohle taky pomalu všechno končí. Emco lze ještě doposlat, ale v průběhu roku budou bodíky z výrobků mizet.
Bonavita se už nelepí, zadávají se kódy z učtenek do bonavita appky *psss*
*sleep**psss**psss**sad*:;(
Hollandia a Nivea už dávno přešly do onlinu.
_____
Seznam adres do jednotlivých sběratelských klubů, které se stále ještě posílají poštou :-).
Sběratelské kódíky se posílají na:*angel*

  Bonavita

BONAVITA, spol. s r.o., Hlavní 32, 251 63 Kunice – Vidovice, Česká republika
 

  Emco

Emco Klub, Emco spol. s r. o., Hrdly 121, 412 01 Litoměřice

  Racio

RACIO s.r.o., Národních hrdinů 3146/22b, 690 02 Břeclav

  Lipánek

Kapitán Lipánek, Madeta a. s., č. p. 37, Lipno nad Vltavou, 382 78
 

  Klasa – akademie kvality

Střihněte si kvalitu!, P.O Box č. 43, Nákupní 389/3, Praha 104, 100 04

  Království zvířat – Animal Kingdom kraš

Ed. Haas CZ s.r.o. 696 14 Čejč 30

  Semix

SEMIX PLUSO, spol. s r. o., marketingové oddělení, Rybníčky 338, 747

  Turistické vizitky

  TURISTICKÝ DENÍK Hodkovická 20/20 460 06 Liberec 6 Tel.: 484 847 339, 608 120 651

……………………
Tento blog bych chtěla udělat takový živý a interaktivní, že bych ho postupně doplňovala o nové posílací soutěže a třeba bych se tu pokusila přidávat i různé jiné reklamní akce, moc mě baví sběratelství a vzorečky.
Dávala bych sem také, co je za dárky v časopisech.
Takovým posláním nakonec je i upozornit na podvodníky a srovnání různých variant. Vzorečky jsou je přecijenom stále REKLAMA a to je určitá manipulace.
Chtěla bych tu uvést jeden příklad, co mi prijde fakt obtěžující:
Napadá mě v první řadě Helvetia Apotheke, už je na ně i podaná žaloba, že porušili zákon GDPR. Volají a neustále otravují. HELLvetia – Peklo. Čapli mě přímo u doktora před 5 lety právě na výrobek jen za poštovné a od té doby volají a volají, klidně večer nebo o víkendu, z různých čísel

………………………
V galerii připojuji několik formulářů na lepení (BonaVita, Racio, klasa).
Postupně sem dám obrázky výstřižků, co se přesně sbírá za symboly z výrobků. Také bych tu dala, kde se který výrobek prodává.
Holky na mateřské a v domácnosti také většinou mají rády sbírací kupónky v Bille a tak, na plyšáky, v Albertu na knížky, nebo v Penny na příbory.
Jsou i různé internetové kluby – co se dřív posílaly a už jsou digitální – Nivea nebo Hollandia.
Také jsou různé real life zájmové kluby, jde o to někam patřit a třeba něco zažít s těma lidna, třeba Klub českých turistů nebo Český svaz ochránců přírody. Je to takové “environmentalní”.
Také bych sem dala charitu, co mě něčím zaujala.
Třeba zvířata v ZOO, africké studny.
Také vzdělávací členství v klubech a to Mensa ČR a Vědátor.
To mě vše zajímá a chtěla bych také poznat někoho se stejnými zájmy, že bychom tady vše vypsali a měli tento blog na pokračování s pravidelnou aktualizací.
No chtěla bych se zkusit o něco starat, aspoň o jednu stránku, co bude pro lidi, abych měla nějaký program a aspoň trochu užitečnou náplň, když jsem bohužel zatím kvůli psychice doma, ale juž je líp a něco tu vytvořím.
Teď to pošlu a ještě na PC postupně začnu dopňovat, tak se někdy vraťte.
 
 
Hyena je ze ZOO Praha.
https://www.zoopraha.cz/jak-pomoci/adopce/seznam-zvirat-pro-adopci
Vlk hřivnatý je z liberecké ZOO
http://old.zooliberec.cz/cz/sponzoring/chci-sponzorovat-zvire
V Liberci tomu říkají jen “sponzoring” a v Praze je možný sponzoring i adopce.
Za přispěvek na zvíře dostanete certifikát s Vaším jménem a fotkou zvířete. ZOO Praha poslala i milé drobnosti, šňůrku na klíče, vstupenky, pastelky a také chodí časopis “Trojský koník”.
 
Co teď je v časopisech?
 U Kondice je malý motivační zápisník na hubnutí.
U Ledového království je tabulka s omalovánko se samolepkami a dvě malé pastelky (tyrkysová a fialová)
U Pastelky je Vyškrabávací notes. Všechny stránky jsou černé a přiloženým skrábátkem do nich můžete kreslit barevné rýhy.
Také jsou teď na stáncích časopisy, kde jsou jako příloha paprové kapesníčky. Také tam je lak na vlasy. (Zjistím názvy, nekoupila jsem).
Postupně přiudou další klubíky :-).
 
😎
Ze ZOO Praha: čtvrletník Trojský koník
http://www.mensa.cz/mensa/vyhody-pro-cleny/
Časopis Mensy je dvouměsíčník. Dá se předplatit za 150 Kč. 
Někdy ty časopisy z trafik jsou už pořád dokola to samé :-(. Ono se to omrzí. Někdy je fakt lepší si objednat něco odborného, co Vás zajímá od nějaké organizace než ty komerční od SENDu =(. Kolikrát člověk v těch odborných publikacích nerozumí všemu, ale určitě je to lepší být udiven a cítít nevědomost, než číst pořád dokola to samé a už se nic nového se nedozvídat.
Také je časopis o vesmíru, který vydává hvězdárna, ten časopis se jmenuje Astropis.

Ještě mám ráda turistické vizitky. Přivede to člověka na zsjímavá místa, o kterých nevěděl, ač jsou tam dlouho, nebo naopak na místa, která vznikla nově :-). Vždy rozhledna, restaurace, přírodní zajímavost, hrad, zámek nebo i církevní objekty. Je několik kategorií vždy podle oblasti zájmu a podle geografického umístění (kraje, národní parky) za každých 50-100-150 čárových kódů – takové útržky na straně vizitky, posílají odznak (bronz-střbro-zlato) (jenom jako- jsou to kovové odznáčky, jen natřené barvou, ale je to milé do sbírky) :-).

 
AKTUALIZACE ÚNOR 2019 🙂

Přidala jsem fotk co letos přišlo z klasy. Ještě do začátku března bude chodit druhá vlna výher. Rozděleli zásilky výher na dvě vlny.
Ještě jsem nafotila jednotlivé bodíky z výrobků Semix, emco, a bonavita. Ta bonavita musí být celá i s rámečkem.
 
______________
Varování!!!
Bohužel sem musím po Helvetii dát další varování a to na obalky-doma. Stránka vyžaduje vstupní poplatek na 990 Kč. Zašlou pouze bezcenné katalogy s nabídkami neexistující práce, pro firmy jako Selvintech. Vy máte ty katalogy šířit dál.
Fakt je ten, že za šíření katalogů PAN VELCL MRZKOU ODMĚNU SKUTEČNĚ VYPLÁCÍ – PROTO, HOLKY, VEDLA jsem dlouhý monolog sama se sebou, dlouhý monolog, zda se nechat obrat, a být za BLBA, nebo ty katalogy dál šířit – vydělat si pade za měsíc – a pak být za SVINI.
Holky ale BLB vyhrál. Za SVINI nebudu – všichni si tu srdíčkujem články, někdo tu jsme třeba pár let, testujem spolu – také jsem udělala nějaké chyby a klikala si tu dřív srdíčka na bodíky z mamky a přítele účtu, Evička – první žena sro, mi poslala maiI ať už to nedělám.
Polepšila jsem se.
Tak přece Vám tu nenapíšu adresu, ať mi pošlete nadepsané a ofrankované obálky, že Vám pošlu za vstupní poplatek nějaké bezcenné obálky. Obálky se posílají v sobě – jedna jde na poštu a v té obálce, co pošlete poštou, je druhá prázdná obálka s vaší adresou a známkou v této obálce Vám zpátky přijde bezcenný výpis z katalogu. Když si vybere v katalogu fiktivní práci, zaplatíte si za to, že Vám pošlou zalší bezcenné informace. Např. na práci kopírování reklamních CD a DVD údajně jsou tyto disky zavirované… Na kompletování ozdob a šití zajíčků se platí za materiál třeba přes 1000 korun, přitom přijde materiál za 30 – 50 Kč. A když pošlete hotové výrobky, tak Vám řeknou, že jsou nekvalitní a ani jeden neproplatí. A jiné firmy jen pošlou materiál a zpětným výkupem zpracovaného materiálu a zhotovených výrobků se nezabývají a máte si je prodat sami na živnosťák.
Jo, jsem další blbec, který naletěl, titul před jménem mi byl prd platnej, ale stránka byla rozdělena na 6 oken a klepla jsem si na práci pro důchodce. 
Je to známý podvodník Tomáš Velcl – Tovel Profit – a údajně (nemám potvrzeno) je to falešná identita již soudně trestaného Denise Vinčeka. Vinček podvedl téměř 20 tisíc lidí, byl odsouzen na rok ve vězení, ale majetek – nakradených 6 milionů od lidí, kteří sháněli práci na doma. 
 
_______
 
Hellvetia furt volala o svátcích, brzo ráno a pozdě večer, z desítek různých čísel a nabízela vitamíny a žrádlo pro psy. A nejde se elektronicky odhlásit z databáze. Musíte jim poslat doporučený dopis, psali to na dTestu.
_____
EDIT 2021
Z ‘filantropie’ teď podporuju,.viz výše www.startovac.cz/Vědátor
Africké studny už nepodporuju, ale byla to ‘Kapka života”.
MENSU ČR už taky nepodporuju, naměřili mi IQ 118 a berou až od 130 :(. Ale zkuste se přihlásit na jejich testování, když se tam probojujete, máte pak různé výhody, třeba slevu na knihy a tak 😉 www.mensa.cz
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account