Nakupujete často na internetu? A víte o možností získat určitou část nákupu zpět?
 
Na internetu je možnost více portálu, které při nákupu po prokliknutí přes jejich server na stránku obchodníka, získávají procenta z vašeho nákupu a za tuto provizi se s Vámi podělí?
 
Nejde o horentní sumi, u mě se jedná průměrně o 2-3 %. Avšak i tato částka se v průběhu roku nasčítá.
 
Za založení je často u jednotlivých portálů určité zvýhodnění. V případě Plné peněženky se jedná např. o částku 60 Kč za první tři nákupy či peníze za připojení lišty do prohlížeče, která vás vždy upozorní, pokud na dané stránce můžete získat cash back. Toto beru jako výhodu, protože člověk nemusí kontrolovat daný eshop a také jej lišta vždy upozorní. Předchází to zapomenutí použít daný portál.
V rámci fungování je nutné pro nákup použít vždy odkaz na stránkách portálu (Plné peněženky). V případě, že máte v prohlížeči Addblocker, je třeba jej vypnout pro všechny stránky. Bohužel jeho nevypnutí vede k tomu, že nedojde k zaznamenání nákupu přes cash back portál a nemůže tedy dojít k výplatě odměny.
 
Po nákupu je pak potřeba počkat určitý čas, než dojde ke schválení odměny k výplatě. Jedná se zde o ochranu v případě vrácení objednávky. V případě vrácení se vrátí i odměna, proto není odměna při nákupu hned disponibilní k výplatě.
 
Více lze zjistit na portálu Plná peněženka.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account