100

V době koronavirové epidemie se každý snaží dělat něco, co má smysl a co by pomohlo jiným. Tou nejohroženější skupinou jsou bezesporu senioři. Přestože se karanténa týká nás všech, právě senioři by kvůli minimalizaci rizika nákazy neměli vůbec vycházet ven. I proto nabízejí nejrůznější organizace i dobrovolníci pomoc pro seniory, například nákup, vyzvednutí léků, vyvenčení psa apod. Narozdíl od jiných věkových skupin navíc mívají omezené možnosti využívat technologie, zdaleka ne všichni mají doma internet. Informace i zabavení tak stále čerpají z televize.
Televize třetí generace
Vstříc seniorům vyšla Česká televize a v promptním režimu spustila nový program pro seniory ČT3. Běží od pondělí tohoto týdne. Naladit program by mělo být více než snadné. Je součástí pozemního, kabelového, satelitního i internetového televizního vysílání.
Vedle osvědčených seriálů, ikonických filmů a zábavy dob minulých nabízí ČT3 i nový magazín Život na třetí. Cílem je poskytnout seniorům informace, avšak v klidné podobě, která nebude zbytečně strašit a přidělávat stres. ČT3 se vrací k příjemným vzpomínkám, má být zdrojem pohody a dobré nálady, nechybí ani humor. Palec nahoru za tento počin za nás od kocoura.*heart*
Co říkáte na ČT3. Díváte se?*enzo*

Zdroj úvodního obr.: Česká televize Život na třetí

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account