Příspěvky této ženy na fcb si občas ráda přečtu, je pro mne velmi inspirativní a zajímavá. Proto jsem si i ráda zakoupila její knížku, snad i proto, abych jí lehce podpořila v tom, co dělá.

Michaela Gautam je silná žena, která nejenom že píše knihy. ale také je zakladatelka a hlavní sponzorka organizace Thao, která pomáhá opuštěným dětem v Nepálu. Spolupracuje s Člověkem v tísni a podporuje léčbu onkologicky nemocných dětí v Česku…

A při tom má rodinu, manžela , tři děti – naprosto úžasný člověk s velikým srdcem…

Zajímá Vás, jaké to je, když se ve dvaadvaceti sama vydáte na druhou stranu planety učit angličtinu do zapomenutých horských údolí? Kolik prozvracených dní stojí navyknutí se na autentickou nepálskou stravu? V čem se liší česká a nepálská láska? Jestli to v nemocnici rozvojové země vypadá jako na tržišti – anebo ještě hůř? Jak se člověk cítí, když se rozhodne pomoct pár opuštěným dětem a roky má pocit, že jde proti zdi? Když ho zklamou ti nejbližší? Anebo zcela prozaicky: jaké to je pro českou holku, srovnat se s tím, že aby žila, jak jí káže srdce, musí se nejdřív postavit svým vlastním přesvědčením o tom, co to znamená být ,,správná matka”?

 
 
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account