Možná máte taky doma něco, na co je běžná drogerie krátká… Máte pocit, že skvrnu už dolů nedostanete a že se buď s tím budete muset smířit nebo danou věc vyhodit.
Doporučuji Vám jednu věc. Nevyhazujte, zkuste ještě Euronu. 🙂
Podívejte se na krásnou zkušenost paní Zdařilové:
“Tak se vam musim priznat, ze v tomhle jsem Eurone neverila…smir na boude od kocarku, nepromokavy material. Neslo mi to mydlem, jarem ani cifem a fakt uz jsem byla smirena, ze to dolu nedostanu. Na radu Euronacek jsem odmastila Univerzalem a pak jeste dala do lazne s agentem. Bez drhnuti to pustilo, jen v tom zipu to neslo promnout, tak jsem prejela parkrat kartackem.”

O agentovi jsem už psala, článek najdete tady. Ale o univerzálu nikoli.
Představte si prostředek, který je snad úplně na všechno. Nejen na uklízení, na odmašťování, na některé skvrny, ale i kytky s ním můžete hnojit a neumřou (můj krásný fíkus je zářným příkladem :-)) a někdo si s ním dokonce umyje vlasy, když mu dojde šampon a vlasy jsou taky v pohodě. 🙂
Navíc opravdu krásně voní. Můžete si vybrat ze 6 příjemných vůních, jako je levandule, pomeranč, ledová tříšť, swifter, nová vlna nebo zelená. 🙂
Univerzál je litrový koncentrát, ze kterého naředíte 20 půl litrových lahví. Tento úžasňák stojí 226 Kč v katalogových cenách. Jedna půl litrová láhev naředěného a přesto velmi účinného univerzálu Vás tak vyjde na 11,30 Kč!
Pokud jej chcete mít ještě o 16% levněji, napište mi. 🙂
S Láskou, Jana *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account