Zhruba před rokem jsem si nechala poprvé vyvolat fotografie jinde než v drogerii, kde jsem tak činila jen proto, že jsem měla ten obchod hned vedle domu a nemusela spoléhat na Českou poštu. Za to, že mi fotky doručí na pobočku jsem ale stejně platila 59 Korun, pak jsem připlácela za to, že jsou fotky matné, za kvalitu papíru, za okraj. A nakonec stejně byly všechny fotky nějaké temné. 
Jedna paní mi pak zaslala odkaz na možnost vyvolat si fotografie u Bontie. Tak jsem to zkusila…

Výborná kvalita za dobrou cenu

Fotografie vyvolávají tradičním postupem s osvitem, vývojkou a ustalovačem. Nedělají rozdíly mezi tím, jestli chcete fotografie matné nebo lesklé, s okrajem nebo bez nebo dokonce ve stylu polaroid. Cenu určuje jen velikost fotografie a kvalita papíru.  Fotografie jsou krásně jasné, což pro mě bylo obrovské plus. Není nic horšího, než když fotky novorozence vypadají jak vytažené ze záhrobí.

Trochu jiné rozměry

Skutečné rozměry fotografií se od těch v drogerii nakonec docela liší. Prý je to způsobené zejména zaokrouhlováním z palců na centimetry u nastavených standardů výrobců rolí fotografických papírů. 
Takto budou velké vaše fotografie vyvolané u Bontie.
Fotografie 9 × 13 cm – přesný rozměr 9,0 × 12,7 cm – poměr stran  2:3
Fotografie 10 × 13 cm – přesný rozměr 9,5 × 12,7 cm – poměr stran  4:3
Fotografie 10 × 15 cm – přesný rozměr 10,1 × 15,2 cm – poměr stran 2:3
Fotografie 13 × 13 cm – přesný rozměr 12,7 × 12,7 cm – poměr stran  1:1
Fotografie 13 × 16 cm – přesný rozměr 12,7 × 16,9 cm – poměr stran 3:4
Fotografie 13 × 18 cm – přesný rozměr 12,7 × 18 cm – poměr stran 3:4
Více informací o dalších rozměrech i o cenách se dozvíte z jejich stránek.

Jsou úžasně ochotní

Každou chvíli mají nějakou akci na fotoknihy nebo na fotografie. O Vánocích měli i svůj adventní kalendář, ve kterém na vás čekaly různé slevy. Já od nich později dostala 200 Kč na útratu u nich za vyplnění nějakého dotazníku. Dlouho jsem nad fotografiemi přemýšlela, nakonec jsem objednávku odesílala až pár minut před vypršením času určeného k uplatnění kupónu. A ejhle, nefungovalo to. Prý kupón nebyl určen pro tento typ zboží. Napsala jsem jim tedy o svém zklamání, že kupón nebyl určen na fotky.
Druhý den mi odepsali, že mi prodlužují platnost kupónu o 20 dní a že až budu objednávat fotografie, mám jim poslat číslo objednávky a číslo kupónu. Oni to dají v systému dohromady a já tedy budu platit o 200 Korun méně. Zajásala jsem a objednala si. Výborný přístup.

Slevu si můžete rezervovat

Všichni to určitě znáte, jaké to je, když je někde fotokniha, fotografie, fotokalendář nebo fotoobraz v akci a vy zrovna nemáte čas se s tím vyrábět. Tady si ale můžete plánovanou fotoknihu a další foto výrobky za akční cenu zaplatit předem a mít na jejich tvorbu více času. 
 

DÁREK pro vás

Jestli jste zvládli dočíst až sem, zasloužíte odměnu. Mám pro vás kód na originální krabičku, jakou nebude mít nikdo jiný, s 32 fotografiemi zdarma. Zaplatíte jen poštovné (119 Korun).
Těch 32 fotografií budete mít v premiové kvalitě. Můžete si svobodně vybrat mezi matným a lesklým povrchem, fotografie v krabičce můžete mít v rozměrech 9 x 13 nebo 10 x 13. Mohou být s okrakem nebo bez nebo mohou vypadat, jak kdybyste je fotili polaroidem. 

VÁŠ KÓD NA 32 FOTOGRAFIÍ V ORIGINÁLNÍ KRABIČCE ZDARMA

8854DD

 Zdroj obrázku: Bontia.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account