Taky pořád přemýšlíte o tom, v čem byste mohli podnikat a na čem byste vydělali? Moje osobní zkušenost je ta, že takto položená otázka vás povede špatným směrem. Aby bylo vaše podnikání úspěšné, nemůže stát pouze na vidině výdělku. Podnikání je ve svém základu primárně SLUŽBA LIDEM.
Pokud tedy hledáte oblast svého podnikání, udělejte to jinak. Podívejte se na sebe, na to co umíte a co milujete úplně nejvíce a hledejte, co z toho může být nějak prospěšné i ostatním. Je dost možné, že to bude úplně něco jiného, než co jste dělali doposud. Čím více však spojíte svůj talent a svou vášeň s vaší prací (tedy s vaší činností podnikání), tím úspěšnější budete.
Můžete pro účel hledaní použít i jednoduchou techniku hledání, a to tak, že půjdete po ulici, budete se dívat na lidi, které potkáváte a u každého si řeknete – “Mohl/a bych být tomuto člověku užitečný/á, tím co umím, nebo znám?” Pokud si u řady lidí odpovíte ANO – pak si jen zapamatujte, o jakou činnost se jednalo, a když budete dostatečně chytří, zapíšete si i u jakého typu lidí, jste nejvíce cítili svůj užitek, protože ač jste tomu při výběru nevěnovali pozornost, viděli jste i svoji potenciální cílovou skupinu, na kterou byste vaše podnikání v budoucnu směřovali.
Kterým lidem můžete být nejvíce užiteční?
Více se dozvíte na mých stránkách www.financeproradost.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account