Tak jak, milí přátelé? Dostávám ze svého okolí různé reakce na stávající omezení pohybu osob. Někdo je nadšený, že si konečně užívá rodinu, jiný má pocit, že dřív než koronavirus ho zahubí domácí výuka dětí 🙂
Já to mám tak napůl. Na jednu stranu je to hrozně vyčerpávající, protože kromě home office máme taky home school s jedním a home pre-school s druhým dítkem. Na druhou stranu je ale strašně fajn, že jsme spolu a máme na sebe více času, který jsme ušetřily dojížděním do práce, vyzvedáváním ze vzdělávacích zařízení a kroužky nám ostatně také odpadly.
Největší fuška pro mě je, vymýšlet neustále těm mlsalkám nějaké jídlo, protože každá mají samozřejmě naprosto odlišné chutě. Jelikož na tom bude hodně z vás asi podobně, podělím se o snídaňový recept, který u nás nikdy nezklame a pochutnáme si na něm všechny. Takže zapojte dětičky do míchání těsta a udělejte si výborné vafle http://sunshineday.cz/recepty/vafle-snidanova-inspirace/. Aspoň se zabavíte a osladíte si ten nedobrovolný pobyt doma.
Krásný slunečný den všem přeje
 
Jana
sunshineday.cz

1 Komentář
  1. Lenka Hudečková 12 měsíců ago

    prima, mlsáním za tři roky spousta lidí hodně přibrala .-)

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account