Ať už si u šicího stroje věříte nebo s ním pracovat teprve začínáte, budou se vám hodit kvalitně zpracované střihy. Některé z nich dokonce i zdarma. Váš šatník se tak díky tomu rozroste o originální kousky oblečení, které si za pomoci podrobného návodu ušijete úplně sami. Vše najdete na jednom místě, stačí jen začít stahovat.

Různé střihy

Podle střihů v nabídce Prošikulky.cz  můžete nejen šít, ale také se inspirovat a vytvořit vlastní originální model. Najdete zde mnoho variant triček, kalhot, tepláků, mikin i šatů. Váš šatník si tak můžete od základu změnit a vybavit vlastnoručně ušitým oblečením.

  • samozřejmostí jsou dětské, dámské i pánské střihy 

  • kromě střihů na oblečení nechybí ani střihy a návody na doplňky jako jsou klobouky, nákrčníky, tašky či pásky 

  • spousta střihů je zdarma, můžete tedy zkoušet a dát prostor své kreativitě

Střihy zdarma ocení nejen zběhlé švadlenky, ale hlavně začátečníci, kteří ještě nemají potřebné zkušenosti. Zjistíte-li, že vám střihy zdarma a návody na webu vyhovují, můžete se bez váhání pustit také do dalších kousků dostupných na e-shopu.

Šití tepláků a legín

Tepláky a legíny jsou velmi oblíbenými kousky oblečení u dětí, žen i mužů každého věku. V nabídce proto najdete velké množství těchto střihů, od sportovních legín se specifickým střihem, přes Basic kousky až po kvalitní tepláky pro dámy i pány. Vybírat můžete z různě složitých střihů, podle svých schopností a zkušeností. Na své si přijdou začátečníci i zkušené švadleny. 

Mezi návody zdarma najdete například i střihy na různé druhy kapes. Spolu s nimi nechybí i video návod na ušití kapsy. Vy si pak jen vyberete, zda preferujete kapsu klínovou, boční kulatou či vnořenou.

Mikiny a cardigany

Vzhledem k blížící se zimě oceníte v šatníku také mikiny a cardigany. I na ty najdete mnoho různých střihů a to včetně návodů. Podle vlastní chuti a dovedností je můžete upravovat a přidat například kapuci. Mikiny pochopitelně nechybí ani v nabídce pánských a dětských střihů.

Oblíbené cardigany mohou bez obav šít také začátečníci. A to i v oboustranné variantě. Ač se jejich šití může zdát složité, opak je pravdou. Cardigany patří mezi ty nejsnadněji ušité kousky oblečení.

Doplňky na zimu

Díky zimním doplňkům jako jsou čepice, nákrčníky, rukavice či kukly můžete pustit starosti se zimou za hlavu. Vybírat můžete z různých střihů čepic, tu oboustrannou si určitě zamilují nejen děti.Záleží tedy jen na vás, pro jaký model se rozhodnete.

Šití nabízí nepřeberné možnosti, ze kterých lze vybírat. Neváhejte proto a podívejte se na dostupné střihy a návody, díky kterým zvládnete vytvořit v podstatě cokoliv.

Zdroj náhledového obrázku: Katerina Ulyanova / Shutterstock.com
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account