Když v roce 1989 nastal převrat, nezřídka lidé obraceli vzhůru nohama i své bydlení. Stranou nezůstaly ani zdi. Komunistické tapety byly ve velkém zatracovány, dnes se však vracejí zpět na výsluní, krásnější, pestřejší a praktičtější.
Tapety jsou zpět!
O návrat tapet do bytového designu se postaral nejenom luxusní design, ale také moderní materiály s nepřehlédnutelnými praktickými výhodami. Moderní, zejména tzv. vliesové tapety, počítají s domácím lepením. Pracuje se s nimi snadno, snadno je na stěnu přilepíte, ale není ani problém s jejich odstraněním. Tapety vedle dekorativní funkce navíc fungují i jako tepelná a zvuková izolace, což se hodí zvláště v domácnostech s dětmi.
Inspirace z dílny PSN: tapety v bytě
Tapety zdobí i vzorový byt Vila domu Na Vinici, novostavby, která vyrůstá na pražských Vinohradech v režii společnosti PSN. Právě tady byl spuštěn prodej nových bytů! Vila dům Na Vinici odkazuje na noblesní vilovou zástavbu z dob první republiky, současně dýchá mladistvou svěžestí. Nabízí příjemné bydlení v zeleni, která se odráží i v interiéru, například právě jako tapeta s potiskem listů.

Foto: Vila dům Na Vinici, PSN
I v dalších vzorových bytech projektů rezidenčního bydlení PSN jsou tapety k vidění. Oživují například byty projektu vbloku, unikátního projektu malometrážních bytů s velkolepými sdílenými prostory.

Foto: vbloku, PSN
Také vzorový byt Rezidence Dr. Holého osvěžuje tapeta, tentokrát jako fototapeta s potiskem lesa. Ale pozor, většina bytů Rezidence Dr. Holého již má své obyvatele. K dispozici jsou již jen poslední byty. To platí i pro projekt vbloku, který je aktuálně součástí last minut nabídky PSN.

Foto: Rezidence Dr. Holého, PSN
NÁŠ TIP: TERAPIE LESEM
Zpět do útulného bytu Rezidence Dr. Holého s jeho fototapetou s motivem lesa… Využijete-li esenciální oleje aromaterapie jako borovice, smrk nebo modřín, můžete si přímo v bytě dopřát terapii lesem, která působí jako zklidňující balzám na nervy. Tapety, stejně jako barvy v bytě, opravdu dokážou ovlivnit lidskou psychiku. Potěší ostatně již na pohled – designem, který si každý z široké palety různých stylů, motivů a vzorů může vybrat právě tak, aby s ním souznil.
Jaké tapety se líbí vám a jakou byste si vybrali domů, milé ženy?*enzo*
Anebo již doma nějakou tapetu máte?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account