Jak je to v každém byznysu, i u nás v ŽENÁCH s.r.o. děláme pro zákazníky tolik, kolik je v našich silách a někdy i za hranicemi našich sil.:-) Ten, kdo již navštívil naši Pracovnu ŽENY s.r.o. Praha, si jistě všiml našich krásných provensálských prostor, kde se můžete účastnit nejrůznějších kurzů a seminářů nebo si náš prostor pronajmout pro vlastní eventy, terapie či coworking. V létě navíc pro vás a vaše firmy chystáme nabídku grilovaní a zajímavých teambuildingů. 😀
Celek je tvořen z těch nejmenších detailů
Naše prostory jsou opravdu velké, takže se za celý den pěkně naběháme. Už se několikrát stalo, že byly všechny Pracovny plně vytíženy, a to máte pěkný šrumec, když se zde najednou pohybuje asi 60 osob. Zajistit, aby byl každý happy, není vůbec snadné. Záleží i na každém sebemenším detailu, který se snažíme uhlídat. A proto nás potěší, když si i těch “prkotinek” lidé všimnou a ocení nás za ně pochvalou.
Nejkrásnější pochvalu dostala sama majitelka, když za drahé peníze koupila nádherný toaletní papír, který svou barvou a vůní sedl “jak hrnec na zadek” do našeho provensálského stylu.*smile*Ano, opravdu i místa, kde i králové (u nás více královny) chodí sami, u nás září fialkovou barvou a voní po levanduli. 
Když přišla výzva na testování se společností Veltie, kdo myslíte, že měl největší radost? Je to velmi jednoduché, byla jsem to já a Janča, neboť neustále sledujeme letáky, kde sehnat fialkový toaletní papír za výhodnou cenu. Byly jsme Veltie ze srdce vděčné, neboť ušetřilo na několik týdnů, snad i měsíců, náš hon po tomto specifickém produktu.
Ta radost je zjevná, nemyslíte? *smile*

Koneckonců nejsme jediné, kdo měl z nového toaletního papíru radost a všiml si této změny. *smile*

Vyzkoušeli jste také toaletní papír značky Veltie? Podělte se s námi o svůj názor a zkušenosti v testování zde.
Až dnes pojedete domů nebo navštívíte novou kavárnu, nezapomeňte koukat i na detaily, ty vám totiž můžou rozveselit celý den, stejně jako nám v ŽENÁCH s.r.o.:-)
Krásný den všem!
Klára *enzo*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account