Mám pro Vás krásný tip na takový dá se říci celodenní výlet, vhodný i pro kočárky.

Loni jsem ho absolvovala s kočárkem a nyní jsme už vzali kolo a trasu trochu upravili. V nohách jsme měli téměř 11 kilometrů, takže zvažte zda to Vaše dětičky zvládnou. 😉

*heart**heart**heart*

Auto nechte na parkovišti P2 – Parkoviště Na Maliníku, parkovné stojí asi 100,- na celý den (dá se platit i kartou). Hned naproti narazíte na skvělý stánek s občerstvením!:) Zahřejte se polévkou na cestu. *wine* Cestou pokračujete po zelené stále rovně, nemáte tu kam zabloudit, jdete celou cestu po lesní cestě (pozor občas jsou vyšší kořeny, takže doporučuji vhodný kočárek, ne golfky).  Po pár kilometrech se dostanete na asfaltovou cestu, která vede až k vodní nádrži. (Pro větší dobrodruhy doporučím přejít hráz a pokračovat lesní cestičkou pod hráz) Po této asfaltové cestě se budete vracet zpět k parkovišti, držte se vpravo a pokračujte stále rovně (nikam neodbočujte!). 

Hráz je už 2. rokem zavřená, doufám že následující rok se po ní konečně projdeme! 😎

Podél celé pravé strany přehrady vede tzv. Haťový chodník, musím Vás však upozornit, že tento metrový chodníček není vhodný pro kočárky, nesmí se zde ani na kole (pouze tlačit). Nikde není psáno, že tam kočárek nesmí, bohužel se ale není kam vyhnout, tak ho raději zaparkujte na začátku a jděte pěšky. 😉

Na konci je malá pláž, odvážnější jednotlivci se zde mohou i vykoupat. *sleep*

Pokud by chtěl někdo poznat Bedřichov víc, tady je pár tipů na ubytování:

http://www.bedrichov.cz/ubytovani-a-sluzby/ubytovani-v-bedrichove/

Tento výlet tradičně zakončíme na Královce, která je od tuď opravdu kousek, dojeďte sem autem, jen Vás upozorním, že chtějí opět 100,- za parkové a vybírá to oprvadu nepříjemný a nespolečenský pán (tak se nelekněte)! -)

Je zde naprosto parádní dětské hřiště (za odměnu) a můžete se posilnit nějakým dobrým jídlem a pitím v bufetu! 😀 Kdo by snad měl ještě energii, můžete si vyšlápnou schody na rozhlednu, západ slunce je zde famózní!

https://www.hotelkralovka.cz/

*heart**heart**heart*

UŽIJTE SI VÝLET A NEZAPOMĚŇTE NAPSAT JAK SE VÁM LÍBIL! 

VŠE NAJDETE NA INSTAGRAMU https://www.instagram.com/petrusebartysova

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account