Kdy 4. září 2021 7:30 – 12:00

 
V sobotu 4. září 2021 se koná již 12. Sousedský trh v Kamýku nad Vltavou na Sedlčansku. Srdečně zváni jsou všichni, kteří se přijdou podívat na domácí výrobky a okoštovat gastronomické pochoutky, ale i zájemci z řad veřejnosti, kteří by se chtěli trhu účastnit jako prodejci.
12. ročník Sousedského trhu v Kamýku nad Vltavou se bude konat v sobotu 4. září 2021 od 07:30 do 12:00 hodin na nábřeží řeky Vltavy. Můžete se těšit na pochoutky a rukodělné výrobky místních farmářů, včelařů, domácích kulinářských nadšenců, hobby výrobců a kutilů, kteří pro vás připravili své produkty opravdu s láskou.

K dostání budou například kozí sýry, marmelády, medy, bylinky, keramika pro domácnost, dřevěné náramky, košíky z papírů…. a mnoho dalšího!
 
Máte chuť také se trhů zúčastnit? Pojďte do toho!
Organizátoři kamýckých trhů hledají další vystavovatele a prodejce místních specialit:
 

    pochutin (domácí uzeniny, pečivo, limonády, víno, pivo, vafle, palačinky, pralinky, zavařeniny, koláče, dorty, muffiny, perníky, med, koření, čaje, bylinky.. atd.)
    domácího umění či výrobků (drhané dekorace, korálky, skleněné ozdoby, řezbářské či kovářské výrobky, krajky, výrobky z kůže, patchwork, ozdoby z přírodních materiálů, minerály, malované kameny… atd.).
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account