Říkáte si, že to není možné? Karibik je přece luxus pouze pro bohaté…
Po přečtení tohoto článku se přesvědčíte o opaku 🙂
Plavba lodí je pořád v našich hlavách spojená s jakýmsi nedostupným luxusem. Jenže právě toto již poměrně dlouho neplatí – stačí si udělat rychlý průzkum.
V ceně plavby je plná penze včetně nealkoholických nápojů, kávy, čaje, která odpovídá spíše all inclusive v min. 4 hvězdičkovém hotelu. Ubytování na lodi v luxusní kajutě s každodenním úklidovým servisem, animačními programy, vstup do různých fitness a wellness zařízení na lodi atd.
Plaveb je nabízeno poměrně velké množství . Vybrat si jednu z nich je jistě těžká volba a co takto během jedné dovolené poznat hned pět dech beroucí destinací v Karibiku?
Které?
Vyplujeme z Miami na Jamajku, Kajmanské ostrovy, do Mexika a na Bahamy.
Co tomu říkáte?
A to není vše, k dosažení těchto exotických skvostů vám bude nádherná luxusní zaoceánská loď MSC DIVINA.
 
greece-106246_640
Ráno se probudíte a celý den máte o zábavu postaráno, vychutnáte si bohatou snídaní, při které můžete pozorovat kouzelného hladinu oceánu a těšit se nezapomenutelné zážitky díky pestré nabídce výletů:
Ať už zvolíte prozkoumání vodopádů na Jamajce, mayských památek na ostrově Cozumel , návštěvu vyhlášeného Paradise Islandu na Bahamách, plavání s delfíny a rejnoky na Kajmanských ostrovech nebo se budete opalovat na malebné exotické pláži, jistě Vám zůstanou vzpomínky na celý život.
atlantis-692201_640
O Vaši zábavu je však postaráno, i když  plujete na širém moři. K dispozici Vám bude pestrá nabídka restaurací, barů, bazény, vířivky, posilovna a po celý den zábavný program, soutěže, živá hudba…
Po večeři v luxusní ala carte  restauraci, kde na vás čekají delikatesy z celého světa, doporučujeme navštívit úchvatné divadelní představení, které máte také v ceně. Je jen na Vás, zda večer zakončíte poslechem živé hudby v baru se skleničkou vína, na párty u bazénu, na diskotéce nebo v kasinu…
Zde máte ukázku programu plavby na lodi MSC DIVINA:

 den program připlutí vyplutí
1. Miami, USA (nalodění) –:– 19:00
2. Den na moři –:– –:–
3. Ocho Rios, Jamajka 10:30 17:00
4. George Town, Kajmanské ostrovy 09:00 16:00
5. Cozumel, Mexiko 10:00 18:00
6. Den na moři –:– –:–
7. Nassau, Bahamy 12:00 18:00
8. Miami, USA 07:00 –:–

miami-1198921_640
A zde to, co Vás zřejmě nejvíce zajímá:

Příklad cenové kalkulace:

Plavba na lodi                       MSC DIVINA 
 Termín:
11. 3. – 19. 3. 2017 (7 dní)          Cena 13 840,- Kč / osoba ve vnitřní kajutě Bella
                                                            Cena 23 090,– Kč/ osoba v balkonové kajutě Fantastica
 Tato cena zahrnuje:    Ubytování v kajutě vybrané kategorie, přístavní poplatky, portýrské služby, denní úklidový servis. Rozšířená plná penze – 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, nápoje – čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den, gala večeře a přípitek s kapitánem. Zábava, volné využití veřejných prostor užívání bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích  pořádaných na palubě – animační programy, dětský klub, večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění CK proti úpadku pojišťovny Generali.
Tato cena  nezahrnuje:    Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Nadstandardní služby – prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi, apod.
Fakultativní výlety v navštívených přístavech.
Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 13 let na 9 EUR/os./noc a od 2-12 let na 4,5 EUR/ dítě/noc. Vízum (pokud je požadováno). Cestovní pojištění.
Letenka z Prahy do Miami                                    Cena od 12 000,- Kč / osoba  
Ubytování 1 noc v Miami                                       Cena od 545 Kč / osoba
Před vstupem do USA nezapomeňte vyřídit elektronické povolení ESTA, stojí 14$ a je dostupné on-line.
 Celková cena  od 26 790,- Kč/osoba
(v luxusní balkonové kajutě od 36 040,– Kč/ osoba)
Pro Váš komfort doporučujeme si připlatit následující fakultativní služby (nejsou povinné):
Nápojové balíčky                                                od 2050,- Kč
All inclusive                                                          od  810,-  Kč/osoba a noc
Fakultativní výlety                                            individuálně dle aktuální nabídky Pronájem auta na 2 dny                                 od 2256,- Kč MHD v Miami                                                      od 2,25 USD
Taxi Frank                                                            pro klienty Plavby levně k zakoupené plavbě dohodnuta
sleva ve výši 1/3 běžné taxi (např. za úsek 24 Street – Nord Bay Village zaplatíte standardně 15,- USD, u Franka 10,- USD /ve 4 lidech se pak nevyplatí jezdit MHD 🙂 /)
 
Výlety v Miami                                                    zakoupené přes slevový portál jsou o 50 i více % levnější
Např. za oblíbenou okružní jízdu hop on – hop off busem zaplatíte  místo 39,– USD na osobu pouze 20,– USD na  osobu, za okružní jízdu hop on – hop off busem včetně okružní plavby lodí zaplatíte 35,– USD, za zapůjčení surfu pouhých 7,– USD, pořídíte si romantickou večeři ve vyhlášené restauraci s 50 % slevou, popř. za na 300,– USD zakoupíte 3-5 dní s all inclusive navíc v Mexiku, Dominikánské republice nebo na Bahamách atd.
(všichni fanoušci facebookové stránky Plavby levně, kteří se do 10.6. 2016 zaregistrují do e-mailového klubu na  www.ivonazlamalikova.cz, obdrží 10.6.2016 jako dárek odkaz na tento slevový portál v USA).
beach-1156977_640
Co říkáte ceně 26 790,- Kč na osobu?

Zdá se Vám to příliš za to, že uvidíte 5 destinací s plnou penzí, luxusním ubytováním a spoustou zábavy?

Vzhledem k tomu, že příkladová kalkulace je dělaná na plavbu v březnu 2017 máte dostatek času na tuto cestu snů našetřit.  Doporučujeme zvolit následující postup:

zarezervovat si svoji plavbu – kajutu. Při rezervaci se hradí 50 % ceny tj. 13 840,-Kč za 2 osoby. Zbývají část se hradí 45 dní před odjezdem.
zakoupit si letenky – v klidu sledovat ceny letenek, ideální letenky za nejlepší ceny bývají 3 měsíce před odletem
dle termínů výhodných letenek si vybrat ubytování v Miami před nebo po plavbě např. na www. aibrnb.com nebo přímo zde v sekci dovolená (prodlužovat plavbu o pobyt v Miami není nutné)
objednat si fakultativní výlety popř. další služby (možno řešit i na místě)

Co tomu říkáte? Zdá se Vám to být jednoduché?
Potom jednoduše využijte odkazů v tomto článku.
V případě, že je tento postup složitý nebo nesrozumitelný, kontaktujte mě na emailu ivona.zlamalikova@seznam.cz,  ráda Vám se vším pomůžu a poradím.
www.ivonazlamalikova.cz
 
Orange-Bay-Jamaica-640x480 (1)
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account