Vítězka minulého ročníku Czech and Slovak PhotoGirl Barbora Olejníková si užila dvě velkolepé show – slavný koncert Eltona Johna – The Million Dollar Piano a vystoupení nejlepšího světového mága Davida Copperfielda, se kterým se pak i osobně setkala. Na jaké show se může těšit letošní vítězka PhotoGirl? Možností je nespočet. Každou noc  se totiž v hlavním městě zábavy konají stovky různých představení, vystoupení, galakoncertů a show. Nabízíme zde jen střípky toho, co by mohla vítězka zažít.
La Réve
Show s velkým S. Show, která nemá z akčního a uměleckého hlediska světovou konkurenci. Desítky akrobatů a plavců ve vodní aréně předvádí velkolepou podívanou, na kterou už do smrti nezapomenete. Vše pod taktovkou tvůrců z legendárního a fenomenálního Cirque du Soleil.
Beatles – The LOVE
Máte rádi Beatles? Budete v sedmém nebi. Beatles nemusíte? Budete pouze v nebi. Tak jako tak se jedná o parádní koncert plný akrobatických a humorných prvků, to vše v doprovodu nesmrtelných hitů od Beatles.
Britney Spears
Popová princezna z přelomu milénia se vrátila v parádní formě a její koncerty bývají opravdu skvělou show. Kdo by nechtěl jít na živý koncert Britney?
Calvin Harris
Jeden z nejslavnějších světových DJs pravidelně hraje v prestižním tanečním klubu Hakkasan, kam chodí pařit ty největší hvězdy se svými fanoušky. Koho by tam asi zrovna potkala PhotoGirl 2017?
 
Nenadchla vás ani jedna z výše zmíněných show? Napište nám na Facebooku, kam byste v případě výhry ráda zašla právě vy!
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account