• 9. říjen 2021 10:00 – 22:00
 
Pestrý program plný chuti a zábavy pro děti a dospělé přinese 16. ročník Hodokvasu na hradě. Gastro zóna, živé vaření i chilli show přinesou chutě a vůně na Slezskoostravský hrad.
Můžete se těšit na program pro děti i dospělé. Chybět nebude gastro zóna s chilli show, živým vařením a pestrou nabídkou malých pivovarů. 

Živé vaření předvede finalistka reality show MasterChef Česko 2020 Evi Tomečková. Pokud máte rádi chilli, můžete se zapojit do ultimátní soutěže v pojídání nejpálivějších papriček. Soutěžit se bude o zajímavé ceny, ale hlavně o titul Ostravského Chillimana! Soutěží Vás budou provázet Superhrdinové Chilliman a Radim Řehůřek. Přihlášku do soutěže naleznete na webových stránkách Slezskoostravského hradu.

Děti potěší Těšínské divadlo, bubnování s KUBUKU, westernová show s dlouhými honáckými biči, alchymista Bavor i ukázka sokolnictví.
Pro děti jsou připraveny také hry, soutěže i malování na obličej a skvělé workshopy – výroba svíček a ozdob z pravého včelího vosku, malování na sádrové odlitky, pexeso, omalovánky, zaplétání copánků, výroba andílků a oveček z vlny.  

Hudba na hodokvasu nebude rovněž chybět, hrad rozezvučí živá vystoupení regionálních kapel. Těšit se můžete na skupiny Kelt Grass Band, Izabel a Neo Chess Sunny Rock And Roll Band.

A závěr hodokvasu bude patřit Ohňové show.

Místo konání

Slezskoostravský hrad

Hradní 1
710 00 Ostrava

Vstupné
Cena: 100 Kč
Snížená cena: 60 Kč
Rodinné vstupné: 280 Kč

Poznámka:V den akce: dospělý 120 Kč snížené 80 Kč rodinné 350 Kč

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account