Nevím, jak vy, ale já mám své dětství spojené s Čáryfukem, Saxanou a Rumburakem.

Až jednou bude Kája vzpomínat na kouzelníky svého dětství, tak si vybaví třeba: 

Pavla Kožíška a jeho Divadlo kouzel.
 

Tohoto divadla jsme si všimli v létě, když jsme projížděli obcí Líbeznice u Prahy. Tato obec se nachází necelých třicet minut jízdy autem od našeho bydliště v Praze 10. Přijet sem můžete i autobusem od stanice metra Ládví a jste tam za 15 minut. 
Když už jsme u dopravy, tak auto jsme nechali zaparkované zdarma za divadlem. Myslím, že hodně řidičů uvítala přítomnost zaměstnance divadla, který navigoval, kde má kdo zaparkovat. 🙂
Vzhledem k tomu, že se blíží vánoční svátky, vybrala jsem si z repertoáru představení KOUZELNÉ VÁNOCE ANEB JÁ NEJSEM JEŽÍŠEK ALE KOŽÍŠEK. Vstupenky jsem si zakoupila přes internet cca s měsíčním předstihem a zaplatila online platební kartou. Vstupenky mi hned dorazily do emailu. Představení, na které jsme vyrazili, se konalo v sobotu 30. 11. 2019 v 11 hodin. 
 
Bundy jsme si nechali v hlídané šatně (za cenu 5 Kč/kus). 
Toalety se nachází v přízemí za vstupní branou, nebo pak o patro níž než je hlediště
(ke schodišti se dostanete dveřmi po pravé straně pódia) – možná je zbytečné to tu popisovat, směrovky v divadle  vás budou navigovat.  
Řady sedadel jsou odstupňované, takže i návštěvníci sedící v zadních řadách vidí dobře (my seděli ve 12 řadě) 
V představení Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek vystupuje společně s Pavlem Kožíškem i Hana Mašlíková. 
Společně dokázali pobavit nejen děti, ale i dospělé a zároveň nastolili příjemné pocity spojené s blížícími se vánočními svátky –  i když si na toho pravého Ježíška ještě pár dnů počkáme. Mé fotky jsou pořízené bez blesku z 12 řady, tedy v menší kvalitě. Na jedné fotografii má dokonce pan kouzelník Pavel Kožíšek rozmazané ruce. I tak je zde zveřejním, protože výrazy jejich tváří ukazují, že si to představení pro děti užívají. Při předvádění svých kouzel také návštěvníky do představení aktivně zapojují. 
 
Pokračování a více fotek : https://nasetipynavylety.blogspot.com/2019/11/divadlo-kouzel-pavla-koziska-kouzelne.html?spref=fb&fbclid=IwAR1Yt4Yvnh2yon3mP94_qm6oSLqGS87D-5JrXPW8cFi_XareNauTHhz0Ixs
 
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account