Tato malá chorvatská vesnice přímo navazuje na město Vodice, mimo turistickou sezonu zde žije necelá tisícovka obyvatel. My jsme si toto místo oblíbili a jezdili se sem pravidelně koupat.

Narozdíl od Vodice zde bylo opravdu minimum lidí, navíc vzhledem k tomu, že já sama mám problémy s chůzí a na dovolenou jsme jeli s celou rodinou včetně tří malých dětí, ocenili jsme všichni, že na pláže, které jsou na konci Srimy, se v podstatě dalo dojet autem a veškerou “nutnou” výbavu jsme tak nemuseli vláčet jaký kus pěšky.

Navíc pláž s drobnými kamínky a v moři jemný písek a velmi pozvolný vstup do vody. Takže naprostý ideál. Navíc se zde nachází pláž Mulo Dvorine, která se rozkládá na malém poloostrově, vybíhajícím do moře, který jí dává typický tvar a délku, podobně jako např. u pláže Zlatni rat na Brači. Tato pláž byla oceněna modrou vlajkou.

 Toto místo mohu vřele doporučit pro rodiny s malými dětmi. Zdatným plavcům by možná mohlo vadit, že mělčina je opravdu dlouhá a do moře si zde prostě jen tak neskočíte.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account