O tomto místě jsme vůbec nevěděli, dovedla nás k němu, jak jinak v našem případě, keš. A to je přesně ten důvod, proč nás tato hra baví, že nás dovede na místa, o kterých bychom vůbec nevěděli.

Již při příjezdu na místo nás přivítala velmi příjemná vůně květin, bylin, koření…Moderní odpočinkový areál, ve kterém sídlí firma Sonnentor nabízí všem návštěvníkům možnost strávení volného času opravdovým odpočinkem, jak u šálku čaje, tak i dobré kávy, domácí limonády a zákusku od těch nejlepších cukrářek z okolí.

Pro návštěvníky je připravena zážitková exkurze provoněným skladem s bylinkami. Milí a usměvaví průvodci vám odhalí cestu bylinek, které se pod rukama jejich slunečních kolegů mění v šálek lahodného čaje bez aromat a umělých barviv. Poznáte příběh bylin a jejich pěstitelů. Dozvíte se, jak se byliny vykupují a jak důležitá je ruční práce spojená s šetrným zpracováním suroviny.

Čaj, kávu nebo domácí limonády či netradiční druhy zmrzlin a jiné dobroty od místních cukrářek si pak můžete vychutnat v přilehlém čajovém salonu s kavárnou Čas na čaj. V areálu se rovněž nachází rozhledna s Vyhlídkou na výsluní. Kdo neodolá a vystoupá až nahoru, tomu bude odměnou výhled do krajiny mnoha tváří a fotografie z fotopointu, která je následně ke stažení na webu společnosti. Ukázka Bylinkové zahrady sv. Hildegardy prověří vaše znalosti bylin a malí rarášci si pohrají u bylinkového pexesa nebo prozkoumají koloběh života rostlin.

Uvnitř budovy je pak všem návštěvníkům určena prodejna, která má v nabídce stovky produktů – ať jsou to čaje, koření, káva, kakao, medy, dárkové zboží.

Za nás naprosto TOP místo, které budeme dál doporučovat.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account