Pro milovníky kulinářských zážitků je zde Aquarius Restaurant, perfektní místo pro romantickou večeři ve dvou nebo setkání přátel. V menu najdete pokrmy ovlivněné italským temperamentem pana majitele a speciality kombinující francouzskou i českou kuchyni pod vedením šéfkuchaře Františka Mizerovského. Stálé menu nabízí velký výběr domácích těstovin, čerstvých ryb a jídel z mořských plodů za doprovodu vybraných vín z Moravy, Francie, Itálie a Rakouska. Můžete také vyzkoušet některou z českých specialit či sezónní tematické menu připravené z prvotřídních a čerstvých surovin.
To vše naleznete jen několik kroků od Karlova Mostu, v samém srdci Malé Strany v Alchymist Grand Hotel & SPA. Interiér restaurace se starožitným nábytkem je zdoben benátským štukem a ručně malovanými tapetami. Nicméně opravdovým klenotem pro horké letní měsíce je příjemná venkovní terasa na rozkvetlém nádvoří s uklidňující fontánou, kde si můžete vychutnat oběd nebo večeři, či jen kávu nebo sklenku něčeho dobrého.
Pokud chcete zažít něco opravdu výjimečného, jsou pro Vás připraveny balíčky kombinující skvělé nové menu restaurace Aquarius a jedinečný relax v Escotica Spa.
RANNÍ RITUÁL vás dokonale připraví na krásný den.  Užijete si bohatou snídani včetně skleničky sektu (od 9:00 do 10:30). Naberete energii na celý den při hodinové relaxaci ve wellness s bazénem v unikátním gotickém sklepení, osvětleným křišťálovým lustrem, saunou a posilovnou. Zapůjčení nadýchaných županů a osušek je samozřejmostí. Od stresu vám pomůže relaxační 30minutová masáž zad, šíje a hlavy nebo masáž chodidel. Na závěr je pro vás připraven povzbuzující domácí elixír.
POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE Váš den naopak dokonale zakončí. Na uvítání Vás čeká sklenička Alchymist sektu. Stres z celého dne se odplaví při hodinové relaxaci ve wellness a také díky 60minutové relaxační masáži dle Vašeho výběru od profesionálních a zkušených balijských terapeutek, která uvolní zablokované části vašeho těla. Celé odpoledne završíte v restauraci Aquarius, kde na Váš čeká luxusní tříchodové menu.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account