Jako matka dvou divokých, ubrebentěných růžovek, pracující žena, funkční hospodyně, psycholožka, rozhodčí, zdravě nás stravující (alespoň od pondělí do pátku) a pohybové aktivity vyhledávající člověk, občas mám maximální útlum a to se pak měním ve starou, uvrčenou vlčici. Jak dobíjím baterky? Když je příležitost, děti s tatínkem mimo město, to je ta chvíle, kdy se můžu stát v pátek večer Carrie Bradshaw a od soboty do nedělního odpoledne Bridget Jones.  
V pátek večer do víru nočního města
Rtěnka, nehty a podpatky, které si na sprintování do školky neberu. V pátek se ze mě však stává femme fatale. Drink, dámská jízda a bezstarostný pocit, že ráno můžu vstávat v kolik chci, že po mně nikdo nebude nic chtít, že tu jsem jen sama pro sebe. Alespoň na chvíli.
Sobotní klídek
V sobotu většinou vstávám až v neděli, ale pšt. Pamatujete si tu scénu z filmu Bridget Jones, kdy si jde Bridget do večerky pro lahev vína, v pyžamu? No problem, to k volné sobotě patří. A naši paní Vietnamcovou to nijak nešokuje. K vínu si většinou dopřeju alespoň tři pořádně kýčovité romantické filmy, kdy u třetího bulím jako kráva a chodím nahlížet do dětského pokojíčku.
Nedělní smíření
V neděli už jsem to zase já, odpočatá, klidná, těšící se (nebo by tam mělo být „smířená“?) na ten každodenní kolotoč. Většinou si ještě dopřeju dlouhé kafe v posteli a pak jdu uklidit ten bordel, který jsem doma za celý víkend napáchala.
Zapnout pračku, myčku, vyhodit odpadky, hlavně tu krabici od obří pizzy, lahev vína a kila posmrkaných kapesníčků. Takový víkend bych občas přála každé matce. 🙂 
Krásný podzimní víkend, ať už jej bude trávit jakkoli a s kýmkoli. ♥ 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account