Aspirin je velmi známým práškem, který si vezmete ve chvíli, kdy vás sužuje bolest nebo horečka. Víte však, že má i jiné použití? Společně se podíváme na další, které výrazně prospěje vaší pleti. Pokud má být zdravá a krásná, není nic lepšího než využít sílu tohoto prášku. Je lepší než celá řada běžných kosmetických krémů. 

Co budete potřebovat?

Jak aspirin použít, pokud chcete prospět vaší pleti? Naučíme vás to. Základem jsou tři věci, bez kterých se neobejdete. Nachystejte si:

    5 aspirinů
    2 lžíce medu
    1 lžíci bílého jogurtu

Příprava krému je jednoduchá

Jako první vezmete aspirin a například v hmoždíři ho dokonale rozdrtíte na prach. Potom k němu přidáte další ingredience. Tedy kvalitní med a dále také jogurt. Vše důkladně rozmícháte, díky čemuž vznikne krém velmi jemné konzistence. V tu chvíli máte vše hotovo a můžete se pustit do samotné aplikace.

Připravte svou pleť

Pokud má aspirinový krém skutečně působit co nejlépe, je třeba na to připravit svou pleť. A to tak, že vezmete ručník, který namočíte do teplé vody, vyždímáte a dáte ho na 30 vteřin do mikrovlnné trouby. Až bude jeho teplota snesitelné, položíte si ho na obličej a necháte do dobu, dokud bude hřát. Tím se vám dokonale otevřou póry.

Naneste aspirinový krém

Po sundání ručníku naneste aspirinový krém. Ideálně pomocí prstů krouživými pohyby, aby se směs dostala nejenom na povrch, ale i do samotných pórů vaší kůže. Takto krém necháte na svém obličeji, ale třeba i krku nebo dekoltu po dobu 20 minut. To je optimální délka klasické aplikace.

Opláchněte vodou

Na závěr krém jenom opláchněte vodou, která by měl být vlažná. Potom vezměte kvalitní přírodní hydratační mléko a svou pleť jím natřete. Tím je tato kosmetická procedura u konce. Několikrát týdně ji opakujte a vaše kůže bude dokonalá. Jak s ohledem na její vzhled, tak samozřejmě i na zdraví, které s krásou jasně souvisí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account