84

Dorbý den, 
dlouho jsem nepsala, jak se nám daří s opravou našeho domečku. Tři místnosti, ve kterých jsme byli nejvíce jsou skoro opraveny. Již stačí jen vymalovat.
Mohu Vám říci, že skloubit práci na baráčku s učením na maturitu je dosti nárořné a stresující. naštěstí již mám všechny zkoušky zamnou. Zatím s přítelem budeme bydlet u jeho rodiču a každý den intenzivně baráček spravovat.
Máme nové stropy, omítky, vytrhané lino. Tento týden nás čeká ještě malování a už mohou přijít podlaháři a položit nám lino. Nějaké rady ohledně lina? Děkuji.
Aktuálně musíme dodělat drážky ve druhé části našeho baráčku a natáhnout kabely. Na chodbě taktéž budeme dělat nový strop, protože tam máme trubky a chceme je zaten sádrokarton schovat. 
Nemáte někdo zkušenosti s vysoušečem? Chtěli bychom si ho pořídit, ale nevíme, jestli to bude účinné. Znovu děkuji za odpovědi a rady.
A na chodbě s přítelem přemýšlíme zda dám, lino či nějakou gumu, nebo dlažbu, problém je, žeřes tu chodbu se dostáváme na zahradu a je to jediná cesta na zahradu. Někdo nějaký nápad? Plus bychom museli brousit dveře, protože s dlažbou by se to zvedlo tak cca o 5 cm, jelikož tam není rovná podlaha.
Děkuji za vaše rada a nápady.
Přeji pěkný zbytek dne. N.M.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account