289

Velmi uklidňující meditační hudba na spaní a relaxační hudba proti stresu se zvuky bouřky a déšť, který ti pomůže dosáhnout hlubšího spánku.
Tato přirozená bouřka a hromy s deštěm ti pomohou relaxovat a uklidnit tvou mysl a tělo, takže můžeš upadnout do hlubokého a blaženého spánku.
Obecně zvuky přírody jsou spojeny s nižší úrovní stresu a úzkosti, která povzbuzuje tvoje tělo k odpočinku, uzdravení a omlazení.
Věřím, že zvuky hromu a obecně bouřka jsou jednou z nejkrásnějších zvuku přírody. Nech svou mysl pomoci této relaxační hudby na spaní vnést do zvuku bouřky a deště a propojit se s ni, protože ti pomůže usnout.
Tato uklidňující meditační hudba proti stresu je vhodná pro různé druhy meditace, relaxace a hlavně vhodná na spaní, protože zlepšuje kvalitu spánku, ale také pomáhá ke snížení aktivity stresových hormonů.
Vyzkoušej naši podprahovou afirmační nahrávku na uzdravení a léčení celého těla najdeš ji v popisku dnešního videa.
Další velmi úžasná meditační hudba se zvuky přírody ptáčku, která pomáhá proti stresu a harmonizuje tvé tělo i psychiku najdeš ji v popisku dnešního videa.

Tato relaxační hudba je ke stažení na odkazu zde: https://cestarelaxace.cz/bourka-dest/
Nebo si ji můžeš stáhnout spolu se všemi nahrávkami z našeho celého youtube kanálu zde: https://cestarelaxace.cz/vedomi-tvurci/
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account