Dne 22.11.2021 nám vstoupilo Slunce do znamení Střelce, kdy Střelec je spojován s cestováním, rozšiřováním obzorů, souvisí s vyšší formou vzdělání, rozšiřováním vědomostí,přírodní medicínou,náboženstvím,filozofií. Jelikož je v tomto znamení Slunce dává nám příležitost něco vynést na světlo, at’ se jedná o díla, projekty, talenty, podnikatelské záměry,uskutečnit nějakou cestu, at’ už formou fyzické cesty nebo duchovní.

Kudy z nudy - Zažijte vánoční atmosféru v ulicích a navštivte nejkrásnější  adventní trhy

13.12.2021 nám vstoupí Merkur do znamení Kozoroha. Merkur komunikace, rozumová analýza, kdy bude podporovat obchodní a organizační schopnosti.Bude potřeba komunikovat vážně a důkladně, postupovat krůček po krůčku a stavět na předešlém výsledku. Věci si dopředu naplánovat. Také bude třeba se soustředit přesně na to, co by jste chtěli, jak by jste si představovali a vzít to jakoby z toho praktického hlediska.

29.12.2021 nám vstoupí Jupiter do znamení Ryb. Jupiter v Rybách je jako Samaritán. Bude zde podporovaná jakákoliv pomoc nebo přijde pomoc nebo podpora zvenčí. Může tu být sklon začít se zajímat o okultní vědy, věci mezi nebem a zemí. Důraz právě může být kladen na to, aby jsme se spojili sami se sebou, se svým vnitřním vedením, ujasnili si, co vlastně v tom roce 2022 budeme chtít a jaké kroky by byly dobré si ještě promyslet. Také za co se můžeme ocenit v roce 2021 a cítit vděčnost.

A nyní pro jednotlivá znamení :

ZNAMENÍ BERAN pískování obrázku | pullitr.cz

Berani,

pro vás je tu čas sklizně, kdy můžete sklidit úrodu v podobě materiálního zabezpečení, práce, financí a kariéry.Můžete být oceněni za něco, čemu se dlouho věnujete.V prosinci můžete vše zvládat s lehkostí.Mohou přijít nové příležitosti, nová šance, nová nabídka, které jsou ale pomíjívé, jednejte, protože jinak budete muset čekat, až se kolem vás mihne další příležitost.U některých Beranů může převládat míra nespokojenosti, která vám může bránit v tom, aby jste se radovali ze života, důležité je, aby jste neoživovali staré rány z minulosti, protože tím si můžete blokovat přichod hojnosti do života. Prosinec právě může být vhodný na posílení vnitřní stability. Rozhodujte se moudře, rozhodujte se tak, aby to podpořilo vaší stabilitu.Jste to jedině vy, kdo může rozhodovat o směru vaší cesty.

Nikdy není pozdě začít znovu.Může to být znamení nových začátků, nových koníčků, nového směru, ke kterým můžete být vedeni.Dopřejte si v prosinci také více klidu, aby jste mohli načerpat nové síly.Věnujte pozornost své intuici, svým pocitům v každé situaci v niž se budete nacházet.Uvnitř vás je obrovská síla, díky které zvládnete vše, čím si procházíte nebo projdete.

Může tu být pro vás práce snů, úžasné novinky, plodnost projektů, těhotenství, pozvání na večeři.Důležitý tu je žít přítomným okamžikem.

V oblasti vztahů *heart* berte vše s lehkostí, pokuste se rozšířit radostnou atmosféru i na svůj protějšek nebo ostatní ve vašem okolí. Může se objevit v prosinci ve vašem životě nějaká spřízněná duše, at’ už v podobě nového partnera nebo skvělého part’áka do nepohody. Pro Berany, kteří jsou v trvalém a dlouhodobém vztahu je tu možnost uzavření snatku s vaším partnerem.

ZNAMENÍ BÝK pískování obrázku | pullitr.cz

Býci,

vy budete v prosinci vědět, jak se postarat o sebe i o svou rodinu z hlediska materiální stránky.Budete schopni si vytvořit ideální podmínky pro rozvoj a budování úspěchu v této oblasti.Pozor na tendence k požitkářství, pracovnímu přetížení a k hromadění majetku. Také se zaměřte v emocionální oblasti, co vás vzdaluje od pocitu radosti a naplnění. Můžou tu vyvstat i určité pochybnosti, at’ už se týká vašeho vztahu nebo co se týče vašeho vnitřního rozpoložení pochybností sama o sobě.Snažte se v prosinci přijmout i jiné alternativy. Často se stává, že nejlepší řešení je takové, které odmítáme přijmout. Mohou se vám vracet vzpomínky na minulost nebo se s někým z minulosti můžete setkat na základě nějakého vyřešení určité situace.

V prosinci bude ideální doba na to opustit minulost, zavřít dveře za minulostí, jde o to přestat setrvávat tam, odkud víte, že už máte odejít.Zaměřte se na obnovení své životní síly, radosti a vůle. Vhodná bude harmonizace energetického centra Solar Plexus pomocí meditace, vizualizace. Obklopujte se žlutou nebo oranžovou barvou.

Hlas srdce, Přijetí, Cestování, Jasnozřivost, Čas s přáteli.

V oblasti vztahů *heart* projevte svou lásku nějakým romantickým gestem. Toto může být ten pravý. Váš milostný život pokvete, když dáte více na své pocity a názory, které mohou být v rozporu s názory ostatních.Užijte si čas strávený s partnerem o samotě.

Buttony | Blíženci - znamení zvěrokruhu - button v bílém provedení |  Silverion.cz - stříbrné a ocelové šperky, klenoty, umění, dárky

Blíženci,

pro vás v prosinci hlavním tématem určité pouto, at’ už je to pouto ve vztahu s vaším partnerem nebo jakýkoliv vztah s vašimi blízkými.Může práve vypovídat o kvalitě vztahu, která vždy vypovídá o tom, jaký postoj chováme sami k sobě. Důležitá bude komunikace a respekt. Pro některé Blížence tu může být důležitá volba, která vám může přinést do života určitou změnu.Nenechte si příliš mluvit do vlastního života, protože vyslechnutí něčího názoru neznamená se jím řídit. Dejte na hlas svého srdce.Mějte svůj život ve svých vlastních rukou a vyjádřete své odhodlání. Dejte si pozor na únáhlená rozhodnutí nebo ukvapené jednání, pěkně si vše dobře promyslete. Je tu i možnost stěhování.

Jděte dále, vše se vyřeší. Věřte sami sobě a přijměte sami sebe, takoví jací jste. Pečujte o své tělo, mysl a duši. Může přijít nečekané znamení, překvapení, náhoda nebo zázračné řešení. Otevírá se před vámi nová cesta.

Meditace,Důležitý telefonát,Dočasné zvolnění, Svatba, Příznivá nabídka

V oblasti vztahů *heart* zůstante optimističtí, pokud si v poslední době děláte starosti, kdy už se objeví vaše spřízněná duše, jste vedeni k optimističtější perspektivě. Pozitivní myšlení vám může přinést lásku. Pro některé Blížence je tu možnost společně strávené dovolené s vašim partnerem nebo kdo plánuje svatbu tak svatební cestu. Vyzařujte do svého okolí více radosti, hravosti a lehkosti. Je tu možné i řešení děti ve vašem vztahu.

ZNAMENÍ RAK pískování obrázku | pullitr.cz

Raci,

pro vás je tu v prosinci ideální čas posunout se dále, odpoutat se od situace, která vám způsobuje dlouhodobý stres i možné přetížení, kdy nemusíte nikomu nic dokazovat ani sami sobě. Zastavte se a načerpejte sílu, dopřejte si i duševní regeneraci, uvolněte také svou mysl.Bude nutná také změna úhlu pohledu, postoje na určitou situaci, která se nemusí vyvíjet podle vašich představ.Vše má své tempo a správný směr se ukáže.Najděte způsob, jak věci nechat plynout.Důležité bude naplnit svůj vlastní pohár spokojenosti a teprve pak může přijít vše ostatní.Možná nějakou situaci ve vašem životě neustále opakujete.Jaké rozhodnutí je už třeba učinit?

Zharmonizujte sedmé energetické centrum, Korunní čakru, které zodpovídá za pocit správnosti ve vašem životě.Berte určité věci z nadhledem.Ujasněte si své priority, kam chce dál směřovat. Znamení brzkého stěhování nebo změny v pracovní nebo partnerské oblasti.Uzdravte vzpomínky z dětství.

Úspěch je na cestě, pevné zdraví, cestování, jste na správné cestě, kupte si květinu.

V oblasti vztahů *heart* dávejte si pozor na neupřímné jednání, na faleš nebo podvod, pokud budete mít pocit, že svému partnerovi něco neříkáte a potřebujete říct, řekněte mu to. Zůstante optimističí i pokud žádného partnera nemáte, protože pozitivním myšlením si lásku přitáhnete. Zasloužíte si lásku, protože i když jste v minulosti zažili zklamání, neznamená to, že si lásku nezasloužíte, jste ji hodni, bez ohledu na to, co vám kdy, kdo řekl.

ZNAMENÍ LEV pískování obrázku | pullitr.cz

Lvi,

u vás v prosinci se můžete zhroutit situace, která nestojí na pevných základech, mohou to být okolní vlivy, nesnažte se na sílu nic zachránit.To co má skončit, stejně skončí.Tento rozpad může přijít včas, protože tím dává příležitost postavit nové základy a začít znovu. Uleví se vám.Hledejte pravdu, která může celou záležitost vyřešit a tím se vše může rozpohybovat. Získejte také optimističtější postoj, začněte brát život více s lehkostí, starosti tím ustoupí. Tím vám mohou příjít do života příjemné změny.

Potřebujete větší kontakt s přírodou, která je vždy tou nejlepší formou léčení. Pust’te se kontroly a jen tak bud’te. Nedržte se striktních očekávání. Zaměřte se na harmonizaci třetího energetického centra Solar plexus, která zodpovídá za stav vaší životní síly, radosti a větší rozhodnoti. Zkuste meditaci. Bud’te sami sebou a přijměte sami sebe, takoví jací jste.

Hlas srdce,hojnost,ukončení cyklu, přírustek do rodiny, čas s přáteli.

V oblasti vztahů *heart* afirmace a vizualizace vám do života může přitáhnout spřízněnou duši. Někteří Lvi budou řešit odloučení od partnera. Někteří Lvi hodně pracují a nemají příliš času na svůj milostny život, dejte tento měsíc přednost lásce a vztahu.

ZNAMENÍ PANNA pískování obrázku | pullitr.cz

Panny,

k vám v prosinci míří příznivé novinky.Vývoj některých událostí může nabrat na rychlosti.Pokud váháte jestli máte zkusit něco nového, v prosinci bude příhodný čas. Upřímně a otevřeně projevte své pocity ostatním, díky tomu se mohou určité situace vyjasnit a vytvoříte tím důvěryhodnější atmosféru i váš vztah s partnerem se tímto může upevnit.Také se nesnažte oživovat něco, co už není vaší součástí a vytvořte si prostor pro něco nového. Některé Panny možná ovlivnují stále události z minulosti.

Očekávejte znamení, nečekaná překvapení nebo zázrak. Přestante si lámat hlavu nad tím, co není ve vaši moci.Mohlo by vám prospět změna prostředí, která by vám přinesla nové vize, vhledy a také odvahu učinit nějakou změnu. Zaměřte se na první energetické centrum Kořenovou čakru, která zodpovídá za pocit bezpečí a jistoty ve vašem životě. Obklopujte se červenou barvou.

Síla úsměvu,radostné novinky,pozitivní očekávání.

V oblasti vztahů *heart* flirtujte, pozvěte někoho na věčeři, na rande. Jste připraveni na nový vztah. Navštěvujte různá místa, kde by jste se náhodně mohli setkat s novým partnerem. Pokud jste ve vztahu, můžete být navzájem magneticky přitahovani, proto si odhalte své tužby, své sny a pocity a tím můžete objevit společné rysy a nové způsoby ve vztahu, a tím váš vztah prohloubit.

ZNAMENÍ VÁHY pískování obrázku | pullitr.cz

Váhy,

pro vás je tu důležité poselství: “Nelpěte na minulosti a užívejte si plný prožitek v přítomnosti”. Minulost nelze změnit.Snaha oživovat něco, co už není vaší součástí, vím akorát může prohlubovat pocity marnosti, a tím si můžete blokovat příchod něčeho nového do života.Neudržujte se v pochybnostech a přijměte také jiné alternativy, jiná řešení vaší situace. Stačí změnit svůj vlastní postoj a rázem se vše může změnit. Může se vám zlepšit i kvalita vaší rodinné stability a zlepšit situace i po finanční a pracovní stránce. Přistupte k nějaké vaší situaci prakticky, tím si vytvoříte kvalitní životní podmínky.

Vše je řízeno vesmírnými zákony, které jsou vždy čisté a spravedlivé, proto to, co chcete a jakým způsobem chcete žít, se vám může splnit. Mějte tísíce přání, stačí je vyslat tam nahoru a budou se vám plnit. Ujasněte si také své priority, změnte svůj směr. Překonejte obavy, propust’te bolest a začněte novou fázi vašeho života.

Posun v životě, nadhled, práce snů, výlet.

V oblasti vztahů *heart* dejte svému vztahu šanci, pracujte na svém partnerském vztahu, váš vztah se může posunout na vyšší rovinu.Pokud partnera nemáte, nesnažte se o to namáhavě usilovat, protože pozitivním myšlením do svého života lásku přitáhnete. Některé Váhy se v prosinci můžou setkat s někým, kdo v jejich životě může hrát významnou roli.

ZNAMENÍ ŠTÍR pískování obrázku | pullitr.cz

Štíři,

s největší pravděpodobností můžete v prosinci prožívat pocity svázaných rukou, kdy se některé věci ve vašem životě ne a ne pohnout kupředu. Nenechte si příliš mluvit do vašeho života, vyslechnout něčí názor neznamená se jím řídit. Naslouchejte svému vlastnímu nitru, svému srdci. Protože vás čekají příznivé novinky, pozitivní zprávy, které mohou být v prosinci na cestě. Pokud váháte, zda jít do něčeho nového.Jděte do toho. Můžete se vyznačovat jako žena s velmi silnou intuicí, můžete mít dar pro umění, tvořivost, léčitelské schopnosti, léčivé ruce. Využijte je.Nepřebírejte tolik odpovědnosti za ostatní.

Probud’te v sobě kreativního ducha, začněte něco nového. Obklopí vás léčivá energie. Zaměřte se na to, co vám udělá radost, co vám dodá životní sílu, co vás baví.

Vše je v pořádku, situace je vyřešena, smíření, dobrá zpráva na cestě.

V oblasti vztahů *heart* pro nezadané je tu možnost nového vztahu, rozhodněte se a svůj požadavek vyšlete s optimismem. Nechte svoje srdce a duši zpívat radostí. Vneste do svého současného vztahu více vášně. Milujte bez obav, otevřete své srdce těm, kteří jsou jemní a laskaví.

ZNAMENÍ STŘELEC pískování obrázku | pullitr.cz

Střelci,

v prosinci může nastat velmi příznivá doba užívat si dny plné radosti. Svým přínosem můžete vnést do okolí naději a optimismus.Prožívejte vše naplno. Jste strůjcem svého štěstí, které je vám předurčeno. Je to znamení, že jdete správnou cestou. V prosinci vás může čekat důležitá životní osudová záležitost. Můžete začít dělat něco, o čem jste dříve uvažovali nebo se můžete setkat s někým a vytvořit tak důležité spojení. Míří k vám radostná zpráva, očekávejte úspěch, zejména v pracovní oblasti, uznání, odměnu, povýšení. Na obzoru může být i cestování, výlet. 

Zharmonizujte a zaměřte se na srdeční centrum, Srdeční čakru, která se pojí s láskou, přijetím a odpuštěním, kvalitou vztahu i který máte sami se sebou. Pojmenujte si také své životní hodnoty a srovnejte je s tím, co aktuálně žijete. Zaměřte se také na to, co vám může dodat více síly do života a naopak, co vám tu sílu ubírá.

Úspěch je na cestě, srdeční záležitost, pevné zdraví, zesílení intuice.

V oblasti vztahů *heart* důvěřujte tomu, co se právě ted’ děje ve vašem milostném životě. Váš vztah se může posunout na vyšší rovinu. Je tu i možnost zasnoubení či svatby pro některé Střelce.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account