Duch lesa? Skryté tajemství? Poutník, který zde uvíznul na věky věků? Kdo ví? Možností je nespočet. Bylo to v kouzelném lese plném tajemství a krásy. Možná je to poutník, který nebyl schopný opustit svůj kouzelný les. Uvíznul a ustrnul připoutaný k zemské rovině. A třeba by už chtěl odejít a nalézt svůj klid a odpočinek …
Máte taky někdy pocit, že v místě, kde jste evidentně sami, sami nejste? Jste citliví na vibrace a energie? Cítíte, že v domě, kde bydlíte zůstal “duch” předešlých majitelů? Nebo máte pocit, že nejste sami sebou, že ve/u Vás je ještě někdo, kdo se snaží Vám škodit? Ne … nejste blázni … je to zcela běžný a velice častý jev. V místech, budovách či bytech opravdu zůstávají energie nebo i fragmetny duší bývalých obyvatel. U každého z nás, bývá i několik “přivtělených” duší. Nic se neděje náhodně a tak i tyto situace nám nesou nějaké poseství, uvědomění, nutnost pochopení či odpuštění. Ne každá “přivtělená” duše nám chce škodit. Někdy to je zemřelý příbuzný, který zůstal, aby nás chránil a pomáhal nám. Jindy je to, třeba, “bývalý” parťák z hospůdky pod lesem a i když v tomto životě netíhneme k pití alkoholu, můžeme pociťovat nenadálou touhu se napít a vysedávat po hospodách.
Pokud se Vám něco podobného děje, není potřeba se hned děsit a křižovat se, ale stačí jen nahlédnout pod roušku “tajemna” do zdánlivě skrytého světa jemnějších vibrací a energií a najít a pochopit důvod, proč k Vám tato situace přišla. I zdánlivě děsivá situace, může mít láskyplný konec a odpuštění. Ne vždy jsou věci a situace takové, jak je na první pohled vnímáme!
Více o odvodu uvíznutých duší si můžete přečíst na mém webu. Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account