Někdy se nejhůře vymýšlí dárky k Vánocům právě pro ty, na kterých nám záleží nejvíce. Pokud si i vy lámete hlavu a vymýšlíte, co letos pod stromečkem najdou vaši blízcí, připravili jsme pro vás 3 univerzální tipy na dárek pro muže, ženu i dítě. A jeden bonusový, který si mohou užít všichni!

Dárek pro muže – luxusně

Dovolíme si tvrdit, že kvalitní rum ocení každý muž. Lahev prémiového rumu ovšem nekoupíte v supermarketu, je potřeba se podívat po specializovaných obchodech, které luxusní alkohol prodávají. Třeba i online. 

Pokud nejste jistí, jaký konkrétní rum by obdarovaný ocenil, lahví venezuelského rumu Diplomático nemůžete nikdy nic zkazit. Po celém světě patří tato značka mezi ty nejoblíbenější i nejoceňovanější. Vyberte například dárkový box Diplomático Exclusiva se 2 skleničkami a vychutnejte si s obdarovaným doušek rumu s jemným komplexním profilem a dlouhým zakončením. 

Dárek pro dítě – kreativně

Kreativita je neomezená! Proto pokud nevíte, co je aktuálně nejoblíbenějším tématem dítěte, kterému se mají pod stromečkem rozzářit oči, vyberte malování. Obyčejnými pastelkami však příliš parády neuděláte, to je jasné. S kreativní sadou ale určitě nešlápnete vedle. 

Mezi kreativními sadami Maped můžete snadno vybírat podle věku dítěte. Nejoblíbenějším dárkem z této řady se letos stala tabule s podsvícením Maped Lumi Board pro děti od 4 let. Balení obsahuje 250 předloh s obrázky, které si malý umělec vloží do světelné tabulky a může ho snadno překreslit. V sadě jsou i barevné fixy a papíry na první umělecká díla. 

Dárek pro ženu – přírodně

Kosmetické sady už dávno nejsou jen nudné balíčky sprchových gelů. V současné době najdete i v drogeriích krásné dárky – nejen vzhledem, ale i svým obsahem. Kosmetické firmy jdou s aktuálními trendy, proto se klidně porozhlédněte po balíčku s přírodní kosmetikou

Značka alverde NATURKOSMETIK, kterou najdete exkluzivně v dm drogerii, představuje stálici právě v přírodní kosmetice. Veškeré produkty z pečující i dekorativní řady jsou vyráběny pouze z přírodních látek, veganské a s certifikátem NaTrue. Navíc mají před Vánoci mnoho balíčků v limitovaných sadách s vánočními vůněmi. Tady je to opravdová sázka na jistotu.

Dárek pro každého – zábavně

Netradiční společenská hra Nachozeno je několik dárků v jednom – je to zážitek, hra, výlet i čas strávený s rodinou či přáteli. A jak to vlastně funguje?

Aktuálně si můžete vybrat ze 2 variant: Nachozeno v Telči a Nachozeno v Liberci. Po zakoupení vám domů přijde krabice a v ní se schovává plán procházky po městě, během které plníte více než 10 úkolů, procházíte si město a užíváte si společný čas. Hra je připravena pro 2 až 6 hráčů a ve většině případů má autor tohoto dárku své místo ve skupině jisté. 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account