Detoxikace těla pomocí vitaminu C: Jak na správné dávkování a účinky
Nejen smradlavy nohy jsou od chemického i biologockého nepořádku v těle a slabých ledvin.
To se dát do pořádku několika úkony, který jsou závislý na tom, jak moc se člověku chce se dát do pořádku.
Nejjednodušší je do sebe lejt velký dávky vitamínu C. Ten velmi ulevuje ledvinám od zánětů a nakonec celýmu tělu, ale hlavně když Céčko chybí, zastavuje se až 200 chemických reakcí v těle, které většinou vedou k odvádění bordelu ven z těla. a začíná vlastně předčasný stárnutí.
Aby tělo mělo dostatek vitamínu C, je třeba aby ho byly 4-5 gramů denně aspoň v exponovanou dobu epidemií viróz, chřipek, rýýýmiček, angín a podobně. Minimální doporučená denní dávka 120 miligramů je stanovena tak, aby člověk nedostal akutní kurděje, ale by mohl mít kurděje chronické.
Mezi příznaky kurdějí patří takové běžné nemoci jako paradentoza, vysoký cholesterol, rozpadání tkání, (jehož je cholesterol důsledkem), řídnutí kostí – osteoporoza, nejrůznější nemoci střev a nervovýho systému. nakonec tohle všechno v kombinaci s jedy, plísněmi, kvasinkami, specificky nevhodným mentálním stavem vede občas k rakovině. Respektive rakovina potřebuje všechny tyhle předpoklady.
Smyslupné dávky vitamínu C jsou tak 20g (na 80kg chlapa) denně. ale chce to čistý vitamín C, tedy kyselinu askorbovou, ne nějaký tabletky a vůbec ne šumivý tablety ze samošky. To by ledviny zažily něco, co není žádoucí zažít. (osypat se je nejmenší problém, byla by to slušná otravička, protože balastní látky, co v tom jsou mají naprosto opačnej účinek. je to proto, aby se mohlo říkat, že velký dávky vitamínu C škodí)
Céčko (třeba z DM drogerie kde ho maj 100g pixličku za 45kč) se naředí do lahve a celej den se to rovnoměrně ubumbává v hodinových nebo kratších intervalech tak, aby se udržovala co nejrovnoměrnější hladina Céčka v těle.
Aby se vitamín C lépe vstřebával je vhodné k němu přidat tzv. bioflavonoidy, tedy jinými slovy ovoce či zeleninu, ve kterých se vitamín C přirozeně vyskytuje. Citron není zrovna nejlepší volba kvůli tomu, že jsou jednak chemicky ošetřený a zralý citron tu nikdy neseženeme. Lepší je třeba rakytník.
Při přešvihnutí hodinové vstřebatelné dávky dojde k průjmu. Není od věci ji na začátku vytestovat. Málokdy je to pod 5g za hodinu, často nad 20g za hodinu. A vůbec není od věci to udělat úmyslně. Vyčistí se tím střeva, což má několik skvělých vedlejších účinků, mezi něž patří například mentální úlevu, antidepresivní účinky. Při akutních stavech nějakých virových nebo bakteriálních infekcí je to vysloveně vhodné, protože obsah střeva je to, kam se imunitní systém nedostane a v exkrementech se breberky vesele množí a nic je neruší a pak se vesele breberky šíří do těla, kde škodí. jakmile se toto vypláchne ven, zpravidla dochází k poklesu teploty a velmi rychlému návratu vitality.
Jinak je vhodný hodně používat při vaření bobkový list (a ne jeden ale hrst), skořici, hřebíček, pít kopřivový čaj, ale to céčko je suverréně nejlepší. A není na závadu do naředěnýho céčka dát trochu citronové šťávy. Pokud je potřeba zvýšit příjem Céčka nad nějakou obvyklou hranici, třeba nad 50g za den tak, aby nedocházelo k průjmu, lze použít rajčatovou šťávu, která posouvá vstřebatelnou dávku céčka a nedochází k průjmu tak brzy. Při řešení rakovin může Céčko sehrát velkou roli, ale není samospasitelné. Nicméně jsem se dověděl, že když dneska chce někdo v nemocnici dostat do žíly kapačku s céčkem, dostane 8 gramů za den. Pak se všichni diví, že to nic nedělá. samozřejmě, že to nic nedělá. 8 gramů je žalostně málo. když se dělaly studie v době, kdy ještě nebylo vše ovládáno farma firmami, dostávali pacienti kapačkou 50-100g za den. Pak to mělo samozřejmě jiné účinky než usmolených 8 gramů.
Jako vedlejší efekt třeba mizej různý pupínky, akné a přestává smrdět i podpaží. A není na závadu kombinovat céčko s užíváním capsaicinu, tedy chillie papriček v jídle. O tom ale jindy.
Zdroj foto: Pixabay.com