Na začátku totoho roku jsem natočila několik videí s Kalmanem Horvátem, expertem na jedinečnost a podnikání, a pořádně ho vyzpovídala na téma podnikání. A na video o EZO bludech jsem se těšila nejvíc.
I když nejsem žádný extra kritik esoteriky a osobního rozvoje, poslední dobou si začínám víc uvědomovat, že všeho moc škodí… (viz můj starší článek).
A tak vás dnes zvu, abyste v 8 minutách zjistili, jestli náhodou nepoužíváte některé ezo bludy v přehnané míře, která není prospěšná pro vás ani pro vaše klienty.
 

Ezo bludy, které Kalman sdílel:

*enzo* Když budu dělat to, co miluju, peníze přijdou – třeba tohle je pravda až na určité úrovni vědomí. A je otázka, jestli na této úrovni jste??
 

*enzo* Špatný výklad poučky být sám sebou. Mylně si myslíme, že když budeme si vše naciťovat a dělat vše podle sebe své seberealizace, tak že nás to v podnikání posune. K tomu, abychom byli sami sebou a svět nás podporoval, potřebujeme misi -něco většího, než jsme jen my sami, protože jinak se naše podnikání točí jen kolem nás a je tam jen samé já já já… které je vlastně zoufalé a snaží se získat přízeň.
 

Přehrát video si můžete zde:
https://www.youtube.com/watch?v=JlXCE89rBhE

 
 

Přeji krásný den, Zlata ♥
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account