Krásný den, moji milovaní, nám všem. Týden se s týdnem sešel a já i tentokráte sedím u karet a připravuji další poselství. To je pro změnu pouze z andělské říše, protože tak nějak si kolem sebe všímám, že potřebujeme čím dál více vlídnějšího slova a pohlazení na duši.  V posledních dnech jsme více než zapřáhnutí do povinností všedních dní, že mnohdy zapomínáme na sebe samé, a to není správné. Pojďme se tedy na chvilinku zastavit a podívat se na to, co nám andělé vzkazují.

Najdi sám sebe

I tak si lze vyložit hned první kartu v podobě Velekněžky, jež k nám promlouvá a je nám příslibem toho, že budeme-li naslouchat a necháme se vést, pak se naše mystická síla bude moci projevit naplno. Velekněžka je  zahalena mystikou, tajemstvím, ale i poznáním, jež může být odhaleno jen těm pozornějším a vnímavějším jedincům. Jde o to nalézt svůj střed, nechat se vést a důvěřovat zákonům Universa.

Mít nadhled – to je oč tu běží

Také milujete život všemi smysly? Toužíte jej ochutnávat a nechat se jím unášet do míst, která na mapách nenajdete? Já ano a stejně tak obdivuji přírodu a všechny žijící tvory na této Zemi. Obzvláště pak ptactvo, které se na vše může dívat s odstupem, s nadhledem, z výšin, a přitom být zároveň tady a teď. Inu, příroda je kouzelná a někdy nám stačí jen malinko pootočit hlavou a rébus, co se zdál jako nevyřešitelný, v sobě najednou skýtá tolik odpovědí, až se z toho nejednomu může zatočit hlava. Zkusme si z nich vzít příklad, buďme o krok napřed a připraveni, stejně jako orel vrhající se z výšin do útrob hloubi Země vstříc své kořisti. Štěstí přeje připraveným a mít náskok není nikdy na škodu.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Zrcadlo, zrcadlo zdejší…

Ne, nebojte se, rozhodně se nechystám citovat slova ze Sněhurky, ba naopak. Chci poukázat na zrcadlo a onen odraz v něm. Odraz, který nám je jakousi reflexí a odrazem nás samých, našich činů, slov či vlastností. Sáhněme si do svědomí a buďme k sobě upřímní. Jednáme vždy v souladu? Jsme spravedliví? Nevytváříme jen iluze a pozlátko dokonale ukrývající iluzi a faleš? Jsme skutečně sami sebou a jsme to skutečně my? Tolik otázek a odpověď? Tu známe jen my a ono zrcadlo. Čas zpytovat svědomí se právě dovršil.

Nikdy nejsme sami

Ačkoli se můžeme cítit osamělí a být v domnění, že jsme na vše sami, opak je pravdou. Vždy je tady někdo, kdo je nám připraven pomoci, býti na blízku a oporou. Důležité je na to nezapomínat, být vděční za to, co máme a přijmout onu pomoc a podporu s láskou a vděčností, neboť nebeští poslové mají mnoho podob. Jednou z nich je i ta lidská. Nebojme se říci si o pomoc, o radu, o obejmutí, či jen o přítomnost někoho dalšího. Samota má sice své kouzlo, avšak člověk je tvor společenský a osamělost není nic, co je příjemné.  Pamatujme, prosím, nikdy nejsme sami. ❣️

Poselství od andělů i předků mluví zcela jasně, je příslibem lepších zítřků a připomínkou našich hodnot. Zároveň nám však i připomíná, že je vskutku v pořádku myslet i na sebe. Proto nám přeji, ať si tu chviličku pro sebe uděláme a máme krásný další týden, jež je před námi.

Krásné květnové dny všem, moji nejmilejší, s láskou vaše Miriam, Mia

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
5 Komentářů
 1. Kristýna Štírová 9 měsíců ago

  Máte určitě pravdu, ale bohužel je to prostě tak, že někdy je na to člověk vždycky tak trochu sám. Anebo si to aspoň neuvědomuje. Pamatuji si, když jsem si brala první úvěr na podnikání a najednou jsem byla v takovém vzduchoprázdnu, kdy jsem si přesně nebyla jistá, zda jsem v tom sama nebo ne. Nakonec jsem sama nebyla, ale ta nejistota, ta byla prostě ubíjející. ;-(

 2. Jaroslava Korpášová 9 měsíců ago

  Popravdě, toto ani celé nečtu, nejsem ta správná cílová skupina, nerozumím kartám ani výkladům a zatím nemám potřebu to nějak měnit.

 3. Lenka Hudečková 9 měsíců ago

  Hezky sepsané, díky… a krásné dny přeji všem.. s milovanými po boku…
  Já tu mám dceru a vnoučka, tak si hodně užíváme. ♥♥♥

 4. NelaVávrová 9 měsíců ago

  Vám také krásné květnové dny a děkujeme za podporu.

 5. Romana Mlynářová 10 měsíců ago

  Zajímavý vhled andělů, děkuji.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account