Legendární kabelka Capucines je ikonou dámského šatníku a ztělesněním dokonalého řemeslného umu značku Louis Vuitton už mnoho let. Její jméno bylo odvozeno od prvního butiku Louis Vuitton, který se nacházel právě na pařížské ulici Neuve-des-Capucines, a teď ji francouzský módní dům v představil v nových variancích a nádherné kampani spolu s Olympií of Greece.

Olympia je dlouholetou obdivovatelkou módního domu Louis Vuitton a dokonale ztělesňuje svěží, ale zároveň sofistikovaný design kabelky Capucines. V nové kampani vás s sebou vezme do ulic Londýna a představí ikonickou kabelku v novém pojetí. S teniskami, tvídovými šaty, potisky… prostě tak, jak ji budete moci nosit (nejen) letos!

Foto: se souhlasem Louis Vuitton

Těšit se můžete na dvě nové varianty kabelky Capucines MM (střední velikost) ve sladěné kombinaci barev. První z nich je v hřejivém tónu Arizona, který oživují detaily z kůže Taurillon – v tónu Ruby na logu, Wood na madle a Coquille na klopě. Druhý design zaujme elegantní černou kůží Taurillon v kontrastu s akcenty v totožné jemné harmonii odstínů. 

Dalším neodolatelným kouskem z kolekce je model Capucines Flower Chain. Má atraktivní detail v podobě nového zlatého řetízku, který nabízí široké možnosti nošení. Řetízek zdobí kvítky Monogramu, které jsou jako malé šperky. Každý z kvítků je nejprve pečlivě vylisovaný, následně vyplněný smaltem a ručně leštěný. Novinka, která pozvedne jakýkoliv outfit, je dostupná v černé barvě (MM), modrém odstínu Tanzanite blue (BB) a růžovém Pondichéry pink (Mini).

Foto: se souhlasem Louis Vuitton
Foto: se souhlasem Louis Vuitton
Foto: se souhlasem Louis Vuitton

Model Capucines, inspirovaný hvězdným nebem nekonečných letních nocí, je skvělým doplňkem pro vlahé prázdninové večery. Na kůži jsou aplikovány dvě různé barvy a třetí metalický odstín. Díky této technologii kabelka zaujme třpytivým efektem, leskne se a mění svou barvu v závislosti na dopadajícím světle. Doplněk zdobí zlaté iniciály LV, zvýrazněné vzácnou perletí. 

Foto: se souhlasem Louis Vuitton

Mezi novinkami je také ikonický model Capucines z kůže Taurillon v mini verzi, s širokým popruhem, v rudém odstínu Scarlett. Výrazný barevný odstín, plný ženskosti, z kabelky tvoří dokonalý doplněk pro všechny denní i večerní příležitosti. 

Foto: se souhlasem Louis Vuitton

Zdroj: Louis Vuitton

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
3 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account