Herečka a moderátorka Taťána Krchovová rozděluje svůj čas mezi práci a rodinu. Maminka dvouletého chlapečka bude stejně jako vloni moderovat, Den, kdy se mám ráda v Plzni. Cítí se být víc herečka nebo moderátorka a jaká byla spolupráce s režisérem Zdeňkem Troškou?  

Jaké profesi se předně věnujete, cítíte se více jako moderátorka, nebo herečka?
Na Vyšší odborné škole jsem vystudovala obor herec – moderátor. Oba obory mě baví a věnuji se jim nastejno, takže jsem herečka i moderátorka. Účinkuji v divadle Pluto v Plzni a jako moderátorka působím v televizi ZAK i na různých akcích. V současné době mě ale nejvíce zaměstnává dvouletý syn Tobiáš.
Jaký typ rolí je vám nejbližší?
V divadle Pluto, ve kterém působím už 15 let, hrajeme výhradně komedie. A ty mě také nejvíce baví. Miluju, když se lidé při představení zasmějí a alespoň na chvíli zapomenou na každodenní starosti. To je pro mě velké naplnění.

Co je pro vás největší hereckou výzvou?
Největší výzvou jsou a budou pro mě postavy z her Williama Shakespeara. 
Hrála jste mimo jiné v pohádce Nejkrásnější hádanka, kterou režíroval Zdeněk Troška. Jaká byla spolupráce s ním?
Letos už to bude 12 let o natáčení této pohádky. Se Zdeňkem Troškou jsem se poté potkala ještě při natáčení komedií Babovřesky 2 a 3. On je vždy perfektně připravený, ví přesně, co chce a je příjemně naladěný. To se promítá také na place a následně do jeho filmů. Je neuvěřitelně sečtělý a o historii ví snad všechno. Takže každé natáčení s ním je velká pohoda, člověk se dozví spoustu zajímavých věcí a užije si každý okamžik krásného slunečného léta a zajímavá jihočeská místa.

V divadle vás můžeme spatřit konkrétně v jakých rolích?
V divadle Pluto se můžeme potkat z pravidla každé pondělí, středu a neděli. Poslední rolí, kterou jsem nazkoušela, je komorná Virginie v Horníčkově komedii Slaměný klobouk. Asi největší prostor mám v Procházkově hře Vraždy a něžnosti, kde se alternuji s Kamilou Kikinčukovou v hlavní roli Evy. Vidět mě, ale můžete i v dalších inscenacích.
Letos, stejně jako vloni, budete moderovat Den, kdy se mám ráda v Plzni. Co pro vás samotnou znamená pojem „Mám se ráda“?
Vážit si sama sebe, nenechat se ovlivnit a dělat věci tak, jak cítím. Zároveň se mi vybaví úcta k vlastnímu tělu, které ne vždycky vypadá ideálně, ale je zdravé a umožňuje mi dělat vše, co chci.
Co děláte ve volném čase nejraději? Jak relaxujete? 
Když to jde a syn mi to dovolí, tak spím. 🙂 Mám ráda procházky v přírodě, plavání a masáže. Relaxuji u malování, i když mé obrazy nejsou moc publikovatelné. 
Za co ráda utrácíte? 
Oblečení, kosmetika, boty, kabelky, knihy, cestování, šperky a dobré jídlo. Ze všeho nejraději ale kupuji dárky členům rodiny a přátelům.

Pro koho jste nejkrásnější?
V současné době asi pro mého syna, který u každého billboardu a reklamy, ve které je krásná žena, říká MAMI. 🙂 A pak věřím, že také pro Tobiášova tatínka.
Jaký máte vztah s maminkou, kdybyste to měla popsat ve třech větách?
Jsme nejlepší kamarádky. Vždycky vzájemně podporujeme rozhodnutí a cíle té druhé (i když si třeba jedna z nám myslí, že nejsou úplně ideální). Můžeme se na sebe spolehnout. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account