Proč si kupovat oblečení, které víte, že využijete jen párkrát? Šaty na ples, party, do práce elegantní kostým, celkem drahá investice. Kateřina Šlajchrtová s manželem vám svým nápadem on-line půjčovny šatů pomohou vypadat skvěle bez námahy, fůry utracených peněz, a navíc z pohodlí domova.  Vyberte si oblečení, klikněte na ně a za pár hodin je máte doma. Jejich myšlenka skvěle podporuje slow fashion a vy zbytečně neplýtváte.
Nejlepší nápady se rodí, když kolikrát nic neplánujete a odpočíváte. Stejně tomu bylo i u Katky s Petrem. Nad skleničkou prosecca na dovolené vznikl nápad vytvořit on-line půjčovnu oblečení, kdy si přes internet vyberete módní kousek, který přesně potřebujete. Tak jako pomalu vyprchávala nálada z dovolené, tak se zdálo, že vyprchá i sám nápad, ale ne z Petrovy hlavy. Tam už se rodil jasný plán na tvorbu e-shopu, webových stránek a celkové podoby. Katka, nadšená jeho zájmem a díky svým dlouholetým zkušenostem s provozováním kosmetického salónu v Praze, citu pro módu a znalostí, jaké oblečení ženy chtějí, tak začala vybírat vhodné kousky oblečení, které v půjčovně nabídnou.

„Lidé většinou znají půjčovny svatebních a společenských šatů, my jsme ale chtěli něco jiného. Chceme pomoci ženám obléknout se na jakoukoliv příležitost, proto nabízíme k zapůjčení sukně různých stylů, business kousky, saka, obleky, party šaty luxusnějších značek, kabelky i doplňky,” říká Katka.
Do výběru oblečení mluví i Petr, který zejména volí kousky, které by se mu na ženách líbily. Jeho parketou je ale víc svět internetu. Vytvořil on-line portál stendera.cz, kde si oblečení sama vyberete a pověsíte na svůj štendr neboli stojan s oblečením.
   

„U oblečení se snažíme popsat rozměry, materiál, pružnost, tak aby si žena i bez zkoušení mohla vybrat. Stačí znát jen své míry a vědět, jaký styl preferujete,“ představuje systém výběru Katka a doplňuje: „Vámi vybrané oblečení pak vložíme do speciálních převozních tašek a odesíláme k vám domů. Spolupracujeme se Zásilkovnou, takže si můžete oblečení vyzvedávat na mnoha pobočkách v ČR i SR. Potřebujete-li šaty urgentně, doveze vám je do pár hodin po Praze kurýr. Ani o vyčištění se nemusíte starat. Jen zas vše vložíte do přepravní tašky a odešlete zpět k nám. My už se o vše postaráme. Oblečení si můžete půjčit na tři a sedm dní a využít klidně na vícero akcí.“


Avšak moc dobře si oba uvědomují, že mezi ženami panuje velmi častá obava, že oblečení, které si nevyzkouší, jim nepadne. Proto si všechny šaty mohou ženy přijít osobně vyzkoušet do showroomu v Praze v Dejvicích. Získají tak přehled, jaké kousky jim sedí, a rovnou si je mohou pověsit na svůj on-line štendr na webu a pak už jen, když budou potřebovat, bez stresu jedním kliknutím vyberou. „Půjčování šatů má být zábavou, klidně si můžete s kamarádkou udělat hezké odpoledne a strávit ho u nás v showroomu, kdy si oblečení vyzkoušíte a vložíte na svůj štendr oblíbených kousků,“ s úsměvem poukazuje na různé možnosti Katka.
 

 „Vytvořili jsme tři základní kolekce. Look, která obsahuje širokou škálu oblečení pro každou příležitost. Top kolekce je zaměřená na luxusní kousky a třetí je Ambasador, oblečení od žen, které už své oblečení nechtějí, ale rády mu dají další šanci.“
Koncepci tří kolekcí manželé vytvořili dle příležitostí, náročnosti klientů a možnosti se do půjčování zapojit a jít v trendu slow fashion. Spousta žen má ve skříních krásné kousky, které už svou parádu udělaly, ať už jsou to večerní šaty, kostýmky, halenky, které jsou v perfektním stavu a mají možnost být dále používány. Ženy mohou takové oblečení do půjčovny přinést a stát se ambasadorkou Stendera.cz . Za své oblečení dostanou příslušný finanční obnos nebo slevu na půjčovném či jiné výhody.


„Máme radost, když ženám naše oblečení sluší a pomůžeme jim vyřešit problém, co si obléci. Ať už je to promoce syna, vlastní maturitní ples, důležitá firemní večeře, svatba, třídenní konference, moderování akce, profi focení nebo narozeninová party. Situací je mnoho a my na ně máme řešení, “ říkají manželé Šlajchrtovi.
S blížící se sezónou firemních večírků, party s přesným dress code, divadelních návštěv a slavnostních příležitostí jistě využijete být pokaždé jiná, krásná a klidná, že vždycky budete mít co na sebe. Pojďte objevit svět Štendera.

 
 Foto: archiv  stendera.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account