Jak móda ovlivňuje sebevědomí: Přidejte se k nám na Ostrava Fashion Talk!

Móda je zbraň, kterou můžete použít, když to potřebujete. Alespoň tak to kdysi řekla Donatella Versace a myslím, že s tím každá žena musí souhlasit.

Ruku na srdce, i já používám „zbraně“! Tak třeba k některým zkouškám jsem chodila zásadně jako nenalíčená šedá myš. K jiným zase v krátké sukni a s dlouhými řasami. Když slyším slovo pracovní pohovor, hned se vidím v kostýmku, ale nikdy ne v červeném, to by mě nevzali! A co teprve rande? Už teď mi běží v hlavě přípravné manévry.

V sobotu se krásně nalíčim, obleču si něco černého a něco barevného a se vstupenkou v ruce budu čekat v Trojhalí na Evu Vaškovou Čejkovou a partu módních nadšenkyň, kamarádek z Prahy a z Ostravy. Hurá na Ostrava Fashion Weekend!
A co vy? Potkáme se tam? 🙂
 
Abyste věděly, co nás na Ostrava Fashion Weekendu čeká, mrkněte na pozvánku – bude tam totiž plno celebrit, spousta zajímavých lidí, prostředí plné inspirace a i my – ŽENY s.r.o.!

 
Chcete lístky na tuhle módní bombu? Ještě do zítra s námi o ně můžete soutěžit. A pokud nebudete mít štěstí, lístky si můžete zakoupit tady nebo přímo v Pracovně ŽENY s.r.o. Ostrava.

 
Nebo si s námi přijďte popovídat na téma žena, móda a sebevědomí s Evou Čejkovou Vaškovou v něděli v 15 hodin na Ostrava Fashion Talk.

 
Těším se na Vás 
Petra
 
P.S.: Podrobnější informace najdete na ostravském facebooku

Zdroj: Petra Bezecná

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account