Numerologický průvodce: Překonání výzev chybějících čísel 6 až 9

Prvních pět chybějících čísel jsme probraly. Dozvěděly jste se, na čem je dobré pracovat i to, jak spočítáte své životní číslo. Nyní tedy přejdeme ke zbylým chybějícím číslům.  Pamatujte: to, co nám čísla dala, nám nikdo nevezme a nikdo to nezmění. Ale je jen na nás, nakolik využijeme vlastního potenciálu a poučíme se z chyb svých i těch druhých.

Chybějící číslo 6
Ženám, kterým chybí toto číslo, může často připadat, že jsou si s jedním z rodičů cizí, protože si s ním nebudou rozumět. Nedovedou s ním navázat kontakt a komunikace často hodně vázne. Mohou mít své rodiče upřímně rády, ale nedokáží tenhle rozpor urovnat, dokud si nevyřeší vztahy mimo rodinu a nemají vlastní děti.
Šestka také ovlivňuje paměť, takže se ženy bez šestky, pokud si potřebují zapamatovat jednotlivosti, mohou uchylovat k mnemotechnickým pomůckám, zvláště v případě všedních drobností (např. seznam toho, co je potřeba nakoupit). Při troše systematičnosti a “vychytání” nedostatků to nemusí být velký problém.

Chybějící číslo 7
Zdá se vám, že vám často chybí odhodlání se do něčeho pustit, není neobvyklé, že váháte? Chybějící sedmička je toho příčinou. Těmto ženám také může dělat potíže se prosadit nebo promluvit na veřejnosti. I jenom ozvat se a nahlas něco říct před vlastními spolupracovníky pro ně může být traumatický zážitek. Praxe jim může v tomto směru samozřejmě prospět a velmi jim pomůže, když se mohou zúčastnit nějakých řečnických cvičení a podobně.
Trvá dlouho, než se tyto ženy naučí vystačit si samy a těšit se ze své vlastní společnosti a jsou takové, které se to prostě nenaučí nikdy, protože samota v nich vyvolává pocit paniky. Je to tím, že sedmička představuje city a sympatie k jiným a absence tohoto čísla soustřeďuje lidi na ně samé a na jejich vlastní pocity a obavy. 

Chybějící číslo 8
Tyto ženy se budou muset naučit nejednat podle prvního popudu, ale pokaždé pečlivě zvážit situaci, než se do ní zbrkle vrhnou a nadělají spoustu chyb. Nesnášejí jednotvárné činnosti a drobnou mravenčí práci mile rády přenechají někomu jinému.
Mají značný smysl pro humor, ale bez přirozené schopnosti smát se sami sobě, to chce o něco víc cviku, a tak mají-li pocit, že je žert nějak namířen proti nim, silně se jich to dotkne. Jsou upřímné a bezelstné a nesnášejí, když si je někdo dobírá. Jedním z úkolů, který před nimi stojí, je dosáhnout emocionální síly, protože se budou často ocitat v situacích, kdy budou muset čelit nešetrným slovům a činům druhých.

Chybějící číslo 9
Toto jediné číslo bude v mřížce v roce 2000 a výše nahrazeno číslem 2, dopady jeho absence budou tudíž nevelké. Lidstvo se v mnoha ohledech již posunulo, nehrozí tudíž, že by daná žena nevnímala potřeby druhých a byla zaměřena pouze na sebe. Harmonické vibrace dvojky a tří nul v letopočtu 2000 budou mít na všechny lidi mírumilovný vliv. Při absenci devítky se technický pokrok zaměří více na ekologii planety a na zdraví lidstva. Všimneme si jiného postoje k lékařům a vědě, které byly do té doby brané za jediné platné a pravdivé. Lidé budou více vnímaví, citliví, zaměří se na svou intuici a na povrch začne vyplouvat jistá pospolitost lidí.

Navíc učitelé zjistí, že poznatkům jedenadvacátého století není možné vyučovat ve školách století dvacátého, a to vyvolá řadu změn v našem vzdělávacím systému. Jak se ženy bez devítky naučí vyjadřovat prostřednictvím mnoha uměleckých forem, umělecký a kulturní rozvoj dosáhne nebývale vysoké úrovně a vytvoří šťastnější a vyváženější životní podmínky.

V příštím článku se zaměříme na čísla dne vašeho narození. Dozvíte se, jak moc ovlivňují celé datum a také nakolik se s tímto potenciálem dá pracovat.

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account